Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FlesZsBudowniczy
#1
Witam bardzo serdecznie mam na imię Bartosz mój nick w grze to FlesZs przeczytałem na waszym forum że macie rekrutacje na budowniczego ponieważ moim pasją jest własnie budowanie w minecraft na co spędzam bardzo dużo czasu uznałem że napisze to podanie dobra to zaczynajmy

1.Mam 14 lat (mam nadzieje że to nie sprawia problemu)
2.Gram w minecrafta 2 lata miałem w ostatnim czasie pierwsze od grania 1 miesiąc.
3.Mogę dużo spędzić czasu budowania na serwerze a zwłaszcza w lato i rok szkolny.
4.Mam niedługo nagrywać filmy na youtube (zawsze to mała reklama)
5.Staram się pomagać zawsze graczom jak maja problem i też bardzo dziękuje za pomoc na ts3 Smile
8.Posiadałem range budowniczy już na 58 serwerach większych gdzie na godzien grało 200 graczy
9.Bardzo mi się spodobało jak zobaczyłem że chłopak młoczy odemnie albo w moim wieku mi pomógł na ts3 bo zamiast pisać podanie czekałem na ts3 w rekrutacji ;0

----------Przepraszam za błędy ortograficzne liczę na szybkom odpowiedz i jak coś buduje wszystkimi stylami tylko muszę zaczerpnąć z koś pomysł i jeszcze jak można by było załatwić mogę ludziom pomóc na ts3 Smile dziękuje za poświęcony czas  zapomniałbym codziennie będę wchodził na serwer ale nie zawsze będę mógł
#2
Na nie
- Bark 15 postów i 3 wątków
Pomogłem ? To fajnie możesz dać +1 Reputacji



#3
Jestem na Tak mimo tego ze nie ma watkow i postow poniewaz serwer nie bedzie sie rozwijal stojac w miejscu a i tak potrzeba budujacych jak nikt sie nie zglasza
#4
Nie ma rekrutacji na Budowniczego, jest tylko na Helpera i Jr. Moda.
[Obrazek: image.php?di=KUTE]
Potrzebujesz Pomocy? Kliknij mój skin aby wysłać mi Prywatną Wiadomość. Opisz swój 
problem lub pytanie, a ja na pewno ci odpiszę.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości