Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dabkipropozycje na dodanie/zmnienie paru rzeczy na survivalu
#1
siema,
chciałbym zaproponować pare rzeczy które mogą polepszyć lub umilić grę na survivalu.
1:
pirwesza propozycja jest taka żeby podnieść spawn o 3 kratki do góry ponieważ, nie wiem czy to bug lub bład ale osoby z AntyLogautem wchodzą sobie na spawn,jak ktos wyjdzie i odrazu uderzy drugiego gracza i wejdzie na spawn ponownie to ze spawnu na strefe pvp przechdzą tak jakby strały(i nie tylko) i to hita osoby na strefie pvp,ktos stoi wtedy przy lini i może bić ze spawnu i to irytuje mocno.
2:
druga propozycja taka żeby dać 10 kratek od granicy gildii
taką ala obrone na wybuchający tnt,może to umilić lekko gre gdy ktoś chce przebijać inną gildiie(poprostu wiecej zabawy).
3:
trzecią propozycją jest wyczyszczenie swiata z tego grifu,zresetować przestrzeń po usunieciu/rozwiazania gildii żeby powstał taki teren jak wczesniej czyli nietknięty i czysty.
4:
czwartą propozycją jest usunięcie respienie sie mobów na terenie gildii bo np. kopiąc sobie dziure na gildiie pojawiały sie moby i to wnerwiało,przeszkadzało w kopaniu i tak samo jak stawiałem obsa,nie potrzebnie creepery wybuchały i dawały 60-cio sekundową blokade na stawianie bloków.

to na tyle co bym chciał zmienić na survivalu.

pozdrawienia od dabkiego dla administracji.
#2
1. Naprawione.
2. Pomysł jak dla mnie bez sensu, skoro i tak już jest obrona na terenie gildii.
3. Ze strony technicznej jest to bardzo mało możliwe do zrobienia.
4. Nie, moby nie będą zablokowane.

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

[Obrazek: 7mqjW2r.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości