Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paul0NovoLista bugów do naprawy [PILNE]
#1
Nick: Paul0Novo
Tryb: Survival
Opis problemu:
Bug nr 1 - najbardziej uciążliwy, podczas walki przy linii pvp, można wrzucić gracza w barierę, szczególnie broń z odrzutem, po tym gracz ma na ekranie efekt 'spadania' w kierunku w którym poleciałby gracz gdyby nie było bariery. Podczas tego nie można jeść, walczyć, a rzut perłą nie zawsze jest możliwy.
Bug nr 2 - podczas tzw. 'eventu' wysłannik bogów, jajko slime nigdy nie dropi ze skrzynek, nawet jeśli jest komunikat typu 'Otrzymałeś jajko slime 1x ' to nigdy nie dostaje się tego jajka.
Bug nr 3 - w momencie gdy w eq posiada się jakieś zechantowane złote jabłka i wylosuje się ze skrzyni (kluczem) x64 enchantowane złote jabłka - nie zostają one przydzielone, zostają tylko jabłka które były wcześniej w eq.

PS. Wszystkie bugi są realne i 'doznane' przeze mnie wiele razy. Proszę o możliwie szybkie rozpatrzenie sprawy i naprawę, Pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
(27-04-2021, 08:07 AM)Paul0Novo napisał(a): Bug nr 1 - najbardziej uciążliwy, podczas walki przy linii pvp, można wrzucić gracza w barierę, szczególnie broń z odrzutem, po tym gracz ma na ekranie efekt 'spadania' w kierunku w którym poleciałby gracz gdyby nie było bariery. Podczas tego nie można jeść, walczyć, a rzut perłą nie zawsze jest możliwy.
Zmieniłem nieco ten system. Od teraz będąc w trakcie pvp nawet powrót na spawn nas nie uratuje przed walką, po prostu nadal będzie można nas bić.

(27-04-2021, 08:07 AM)Paul0Novo napisał(a): Bug nr 2 - podczas tzw. 'eventu' wysłannik bogów, jajko slime nigdy nie dropi ze skrzynek, nawet jeśli jest komunikat typu 'Otrzymałeś jajko slime 1x ' to nigdy nie dostaje się tego jajka.
Już dropi

(27-04-2021, 08:07 AM)Paul0Novo napisał(a): Bug nr 3 - w momencie gdy w eq posiada się jakieś zechantowane złote jabłka i wylosuje się ze skrzyni (kluczem) x64 enchantowane złote jabłka - nie zostają one przydzielone, zostają tylko jabłka które były wcześniej w eq.
"U mnie działa"
[Obrazek: YfsraOf.png]
Tak samo ma się sytuacja na koncie bez uprawnień
[Obrazek: yyskjBk.png]
Odpowiedz
#3
W takim razie dochodzi jeszcze problem z możliwością pojawienia się okna anty afk podczas walki i tym samym możliwości wylogowania bez utraty zawartości eq.
Do tego w pojedynku duel po śmierci nie traci się zwoju (nie wiem czy to bug, czy zaplanowane działanie ale daję do informacji).
Dziękuję za możliwie sprawną naprawę problemów i pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości