Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
oslo_katban oslo_kat
#1
1/oslo_kat
2/ 17.04.2021 21.16
3/ tak dostałem bana za osukiwanie na evecie
4/ gracz rvki napisał ze za ity da mi kilof 3 plm  a potem napisał ze spreda go za 20 psc po jakiej hwili  napisał mi ze niema 3 plm a  ja zeby to sprawdzic napisałem ze dam za niego 20 psc niekciałe od niego to kupic tylko dowiedziec sie prawde cy dalej go ma
5/pruba handlu prawdziwom walutom
6/Kiciek37

bardzo preprasam poprawie sie niekce dostac na oslo_kat bana bo mam tam 3 plm kture nie jest moje a niekce psuć inym gry i zeby mnie nie lubili 2/a jesli nie dostane unbana cy jak kupie unbana bede miał reset itue itp

bardzo preprasam poprawie sie niekce dostac na oslo_kat bana bo mam tam 3 plm kture nie jest moje a niekce psuć inym gry i zeby mnie nie lubili 2/a jesli nie dostane unbana cy jak kupie unbana bede miał reset itue itp

bardzo preprasam poprawie sie niekce dostac na oslo_kat bana bo mam tam 3 plm kture nie jest moje a niekce psuć inym gry i zeby mnie nie lubili 2/a jesli nie dostane unbana cy jak kupie unbana bede miał reset itue itp
#2
W zasadzie bana dostałeś za to https://imgur.com/a/IOanHgI i nie widziałam żadnej rozmowy z graczem rvki, ale w takim razie przyznałeś się, że pisałeś w taki sposób do dwóch graczy. Mam nadzieję, że więcej do nikogo nie będziesz tak pisał i trzymam Cię za słowo jeśli chodzi o Twoją poprawę, a karę skrócę do 7 dni. 
[Obrazek: 7mqjW2r.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości