Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OOWPrzedmioty
#1
Witam, nie będę pisał tutaj żadnych formułek tylko sam, wydarzyło się to dziś przed godziną 10:00 na trybie pvp classic wyrzuciło mi chwilowo internet gdy byłem na pvp, stivek o nicku Vadx32_ zebrał moje przedmioty jednak ich nie oddał. Straciłem topkę KDR bo umarłem chciałbym odzyskać te przedmioty, niby nie oddajecie przedmiotów, to po co macie backupy na pvp classic? na chacie pojawia się coś w stylu "kopia zapasowa twojego ekwipunku została zrobiona" jest mi bardzo przykro, że stracilem KDR i przedmioty przez laga prosze was bardzo o zwrot itemków zakupiłem ostatnio vipa;(

nick: OOOOOOOOOOOOOOOA
https://zapodaj.net/8af0be3ae298a.png.html
https://zapodaj.net/d55a74c9f2400.png.html
#2
Cytat:10. Administracja nie odpowiada za utracone przedmioty podczas rozgrywki.
Nie jest to Nasza wina, że w tej chwili wyrzuciło Ci internet. Za utracone itemy nie odpowiadamy, gdzie mówi o tym regulamin.

Cytat:Straciłem topkę KDR bo umarłem chciałbym odzyskać te przedmioty, niby nie oddajecie przedmiotów, to po co macie backupy na pvp classic? na chacie pojawia się coś w stylu "kopia zapasowa twojego ekwipunku została zrobiona" 
Kopie ekwipunku i backup'y są tylko i wyłącznie, gdy to z winy serwera gracze stracą ekwipunek bądź itemy z przed kilku godzin. Dodatkowo jest wielu graczy, którzy w taki sposób stracili itemy i nie mamy na to żadnego wpływu. Jedynie pozostaje Ci dogadać się z graczem, który zabrał Ci te itemy. 
[Obrazek: 7mqjW2r.gif]
#3
dobra wezcie ten serwer to zart powinny byc backupy jak ktos dostanie laga super serwer pozdrawiam
#4
Nie wiem ile razy już to od Ciebie słyszałam, ale nikt  nie zmusza Cię tutaj do grania. 

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

[Obrazek: 7mqjW2r.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości