Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asia_Asia na Jr.Modka :*
#1
1. Prefix wątku o Rangę : [Jr.Mod] Asia_xDD
2. Twój NICK i imię: Asia_xDD ,Asia
3. Wiek:16
4. Ile grasz w Minecraft?:4
5. Co zamierzasz zrobić jako Jr. Mod?:A , więc jako Jr.Mod ma obowiązek rangi Jr.mod pomagać graczą pilnować chatu przed spamem , flodem , wulgaryzmem, oczywiście banować cheaterów Smile
6. Posiadasz sprawny mikrofon oraz program TeamSpeak3? ( ostateczna rekrutacja na TS3 ! ) :Tak posiadam ts oraz sprawny mikrofon Smile
7. Napisz parę ZDAŃ o sobie:A, więc jak przed tem wspomniałam mam na imie Asia i  mam 16 lat wybieram sie do liceum na profil handlowy.Więc co lubie robić grać oczywiście na mcsurvi Smile lubie słuchać muzyki i uwielbiam kolory takie jak : niebieski , czerwony, różowy, . A, więc jeszcze nie cały miesiąc i szkoła w roku szkolnym będe mniej na serverze powód nauka Wink ,ale będe próbowała jak najdłużej przybywać na mcsurvi Wink jak rodzice się zgodzą bo na wakacjach moge bez przerwy . Uwielbiam grać w śiadke Smile oraz piłke ręczną . Znam sie na pluginach typu
-MagicClock
-Stunned
-MultiVerse Inventories
-Xtra Mini Block
-Ghost Player
-Circuit Detector
-Death Point
-Join Works
-Mob Spawn Eggs
-WorldEdit
-Scluptor
-VoxelSniper
-BiomeEdit
-WorldGuard
-PreciousStones
-SRM
-Regios
-EsentialsProtect
-Residence
-CreeperHeal
-FrameProtect
-AntiFire
-PlotMe
-LogWorld
-Essencials
-Multiworld
-NoCheatPlus

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pozdrawiam forum mcsurvi Wink
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[Obrazek: 8]
#2
Twoje poprzednie podanie też się liczyło.
Odczekaj 30 dni od tego podania.
[Obrazek: image.php?di=KUTE]
Potrzebujesz Pomocy? Kliknij mój skin aby wysłać mi Prywatną Wiadomość. Opisz swój 
problem lub pytanie, a ja na pewno ci odpiszę.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości