Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DeSonikEhhh porpstu nie moge. [PVP Classic]
#1
Pamiętacie serwer w 2016/2017?  Dobre, miłe community, fajne konkursy itp.
Co jest teraz? 50 Graczy, a na PvP VIPy w full diamentowych setach i najlepszych mieczach. Nie da się grać.
Dlatego, po prawie 4 latach grania na tym serwerze opuszczam go.
Nie chce mi się rozpisywać na temat tego serwer. Jest on po prostu w złym stanie. Może nawet P2W.
Pamiętacie jeszcze tryb z strzelankami. Był najlepszy, ale go usunęli. Dodali jednak super VIPy skrzynki itp. Przez co jeżeli teraz wejdzie się na PvP od razu dostaniesz hita od VIPa i nazwie cię botem.

Pozdrawiam każdego veterana I do widzenia, serwerze z dzieciństwa.
#2
Cytat:Pamiętacie serwer w 2016/2017? Dobre, miłe community, fajne konkursy itp. Co jest teraz? 50 Graczy 
Nie rozumiem co ty tu porównujesz. Ile to lat temu było? Kiedy jeszcze minecraft był dosyć popularny i faktycznie nie było tak toksycznego community jak teraz? Czasy się zmieniają, tak samo jak zainteresowania ludzi do gier.

Cytat:PvP VIPy w full diamentowych setach i najlepszych mieczach. Nie da się grać.
Tylko mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z tego że gracze którzy teraz grają z takimi setami też go musieli na początku swojej przygody na trybie zdobyć. To że gracz zakupi sobie rangę VIP i ma z tego jakieś korzyści to jego sprawa, zakupił rangę ma z niej korzyści w dodatku wspierając tym serwer.

Cytat:Jest on po prostu w złym stanie. Może nawet P2W.
Moim skromnym zdaniem to P2W było wtedy, kiedy każdy kto znał umiejscowienia skrzynek na mapach i wiedział co się w nich znajdowało w szybki sposób zdobywał seta p4 oraz enchantowane książki, dzięki którym mógł w szybkim czasie zdobyć takiego seta 4/3 w dodatku większość takich osób zbierała nawet te itemy na multikontach, przez co w taki też sposób łamali regulamin. Teraz na tej edycji jest bardzo trudno zdobyć takiego seta 4/3 i żeby go mieć od tak od razu. Każdy poświęcił dość dużo czasu, by zdobyć takie sety.

Cytat:Pamiętacie jeszcze tryb z strzelankami. Był najlepszy, ale go usunęli.
Może i był najlepszy, ale nie było na nim żadnego zainteresowania, więc został usunięty. 

Myślę, że odpowiedziałam Ci na wszystkie Twoje zażalenia w tym wątku i mam nadzieję, że mniej więcej zrozumiałeś o co chodzi. 
[Obrazek: 7mqjW2r.gif]
#3
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

[Obrazek: 7mqjW2r.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości