Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dezynfekator_[Odrzucone] Unban
#1
b]1) Nazwa użytkownika zbanowanego: Olaaaa_
[b]2) Data i godzina nadania kary: January 30, 2021, 14:33
[b]3) Czy byłaś(eś) wcześniej karana(y)? Tak
[b]4) Opis sytuacji: Dostałem bana za udostępnianie danych osobowych gdy, to nawet je jest prawdziwe nazwisko 0ffBrokena, ponieważ je przekrecilem.
[b]5) Dlaczego chcesz dostać unbana: Powiewaz ban jest niesłuszny a jeśli uważacie je jest słuszny to chce dowód na to że nazwisko "bukowiak" to jego nazwisko.
[b]6) Treść Bana: Regulamin złamany.
[b]7) Osoba banująca: Kiciek37
#2
Nie musze kompletnie nic ci udowadniać, że to jest moje nazwisko nie masz do tego najmniejszego prawa.
#3
0ffBroken czyli jak ty tako sobie mowisz ze to twoje nazwisko bez zadnego dowodu to ja moge powiedziec ze to moje nazwisko.
#4
No i wracamy do tego samego. 
Cytat:Dostałem bana za udostępnianie danych osobowych gdy, to nawet je jest prawdziwe nazwisko 0ffBrokena, ponieważ je przekrecilem.
Gratulacje za przyznanie się do przekręcania i podawania danych osobowych gracza! Faktycznie dodanie sobie jednej literki dużo zmienia, dodatkowo w taki sposób prowokujesz osobe, której dane podajesz.
Cytat:Dlaczego chcesz dostać unbana: Powiewaz ban jest niesłuszny
Tłumaczyłam Ci wczoraj na Centrum pomocy, jakie mogą być konsekwencje podania kogoś danych osobowych w internecie bez jego zgody.

Cytuje tutaj paragraf, który o tym mówi. 
Cytat:Z art. 49 ustawy o ochronie danych osobowych wynika, że bezprawne przetwarzanie danych osobowych jest przestępstwem karnym, za które grozi wskazana w tym przepisie odpowiedzialność. Przestępstwo to jest przestępstwem umyślnym ściganym z oskarżenia publicznego.

Osoba, której danej zostały ujawnione bez jej zgody może:
  • zażądać informacji, czy jej dane są w jakimś zbiorze, kto jest jego administratorem;
  • zażądać informacji o celu, zakresie i sposobie przetwarzania danych zawartych w takim zbiorze;
  • zażądać informacji, od kiedy przetwarza się w zbiorze dane jej dotyczące, oraz podania w powszechnie zrozumiałej formie treści tych danych;
  • zażądać informacji o źródle, z którego pochodzą dane jej dotyczące, chyba że administrator danych jest zobowiązany do zachowania w tym zakresie w tajemnicy informacji niejawnych lub zachowania tajemnicy zawodowej;
  • zażądać uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia, jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z naruszeniem ustawy albo są już zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane;
  • złożyć zawiadomienie o przestępstwie lub możliwości jego popełnienia. 

Więc mam nadzieję, że teraz rozumiesz jakie są konsekwencje podawania kogoś danych osobowych bez jego zgody. Bo z tego co wczoraj mi mówiłeś na Centrum pomocy, uznałeś że masz prawo do podania kogoś danych osobowych, ponieważ jak to powiedziałeś ta osoba wyraziła na to zgodę? Wyraziła? Pisząc już drugą skarge z kolei? Właśnie w taki sposób pokazujesz swoją niewiedzę i nie potrafisz zrozumieć, że teraz to co ROBISZ świadomie w internecie jest przestępstwem. 

Cytat:to chce dowód na to że nazwisko "bukowiak" to jego nazwisko. 
Po co? Skoro Twój "kolega" albo nawet i ty podszywający się pod kolegę, przyznałeś że zmieniacie tylko literkę w jego nazwisku. Poza tym wczoraj powiedziałeś mi na Centrum pomocy, że podajesz tylko jego "nick" z Facebooka. Po co podajesz jego "nick" z Facebooka na chacie, skoro nie wyraża na to zgody? Naprawdę zastanowiłabym się na Twoim miejscu nad swoim zachowaniem.

Wklejam wszystkie skargi, na których notorycznie łamiesz regulamin. 

Skarga Czarny_Mocarz
Skarga Blue_Tequila
Skarga 10PLN
Cytat:2. Obowiązuje ogólnie pojęte zasady dobrego wychowania, ograniczonego zaufania, netykiety i normy socjalne. Na całej serwerowni panuje zakaz używania przekleństw, słów oraz treści powszechnie uznawanych za wulgarne, obraźliwe oraz rasistowskie.
Skarga kontokold45 
Cytat:9. Zabrania się reklamowania innych serwerów minecraft, kanałów YouTube, Twitch, TeamSpeak, Discord i tym podobnych, bez pozwolenia administracji serwera. 
Skarga Olaaaa_
Skarga 399zl
Cytat:8. Zakazuje się wszelkich nieetycznych działań na szkodę innych graczy oraz administracji serwera poprzez np. udostępnianie danych osobowych, linków z IP-Loggerami, namawianie do łamania regulaminu. 
Łamiesz notorycznie regulamin na naszym serwerze i nie przestajesz. Podałeś dziś po raz kolejny dane osobowe gracza, w dodatku go prowokując, zmieniając jedną literkę w jego nazwisku. Nie wspominając o tym jaki pokazałeś szacunek do mnie wczoraj na Centrum pomocy
Cytat:‎*** "‎KymiLek21-najlepiej kiciek" was banned for 1 day from the server by "Kubuś" (Brak szacunku do administracji na cp) 

Podsumowując wszystko co napisałam. Od tej pory masz banowane każde multikonto bez możliwości kupna ub. 

Odrzucam. 

[Obrazek: 76d734847afd2.jpg]
[Obrazek: 7mqjW2r.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości