Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
llktSkarga
#1
Kochana administracja pisze mi że nie odpowiada za stracone itemy taką dostałem odpowiedz po zamieszczonym poscie ze creeper wybuchł w bazie kolo skrzynek i nie wylecialy zadne itemy tylko je stracilem
Patrzę kilka postów niżej podobna sprawa...ktoś inny odzyskał item a ja nie gdzie tu jest sprawiedliwosć ?!
Dołączam załącznik.


Załączone pliki Obrazki
       
#2
(28-01-2021, 08:17 PM)llkt napisał(a): Kochana administracja pisze mi że nie odpowiada za stracone itemy taką dostałem odpowiedz po zamieszczonym poscie ze creeper wybuchł w bazie kolo skrzynek i nie wylecialy zadne itemy tylko je stracilem
Patrzę kilka postów niżej podobna sprawa...ktoś inny odzyskał item a ja nie gdzie tu jest sprawiedliwosć ?!
Dołączam załącznik.
Dobrze, wytłumacz mi proszę jak ktoś ma Ci oddać te itemy skoro wybuchł Ci mob w bazie? Dlaczego ktoś miałby Ci oddać itemy, które wybuchły przez moba? Administracja nie ma na to wpływu. 

Wkleje Ci jeszcze raz punkt z regulaminu. 
Cytat:10. Administracja nie odpowiada za utracone przedmioty podczas rozgrywki.
 
Wspomniałeś też o wątku, w którym gracz odzyskał itemy. Tak, odzyskał, bo sprawa wyglądała zupełnie inaczej niż Twoja. Natomiast też rozmawiałam z tym graczem na ten temat i wszystko zostało wyjaśnione. Dodatkowo jeśli wątek nazwałeś "skargą" to zastosuj się do wzoru. 

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.
[Obrazek: 7mqjW2r.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości