Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
0ffBrokenskarga dezynfekator_
#1
Twój nick: 0ffBroken
Nick Oskarżonego: dezynfekator_
Powód: Makro.
Tryb, na którym to sie wydarzyło: PvP Classic
Godzina, data: 25-01-2021, 13:20
Krótki opis sytuacji: Gracz odpalił makro na prawy przycisk myszy aby szybciej dokończyć mur gdy zobaczył, że to widziałem od razu wyłączył Big Grin
Dowód winy: https://www.youtube.com/watch?v=-PG4GSlJGfs
#2
XDDDD chłopie to nie jest dowód że mam clickera. Po prostu dragclickowalem ?
#3
(25-01-2021, 12:49 PM)kamil22 napisał(a): XDDDD chłopie to nie jest dowód że mam clickera. Po prostu dragclickowalem ?

oj kamilu, kamilu już byłeś karany za makro gdyby nie było nic na rzeczy nie ciągnąłbyś tego wątku i sam o tym dobrze wiesz.
#4
Bylem i dostałem już kare no i co z tego ?
#5
(25-01-2021, 01:38 PM)kamil22 napisał(a): Bylem i dostałem już kare no i co z tego ?
to z tego, że możesz mieć znowu to makro na komputerze. Proponuje takie wyjście administracji sprawdzenie tego gracza jeżeli będzie miał edycje koszu po godzinie 13:20 to znaczy, że posiadał makro.
#6
Ale ty wiesz że w o godzinie 13.20 żaden admin nie zakazał mi edycji kosza i mogłem to zorbic nie
?
#7
(25-01-2021, 01:53 PM)kamil22 napisał(a): Ale ty wiesz że w o godzinie 13.20 żaden admin nie zakazał mi edycji kosza i mogłem to zorbic nie
?

teoretycznie tak ale skoro nie masz nic do ukrycia.
#8
Teoretycznie tak czyli nie powinno cie to interesować.
#9
(25-01-2021, 01:56 PM)kamil22 napisał(a): Teoretycznie tak czyli nie powinno cie to interesować.

Robimy niepotrzebny spam i tak ostatnie zdanie należy do administracji więc siedźmy cichutko ok?
#10
Widzę że się poczówasz delikwecie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości