Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kozak33kradziesz kota
#1
kozak33
rvki
kradziesz kota
survival
19.01.2021 godzina około 13.00 do 13.30
rvki powiedział zebym dał mu ity kture mi dał ale ja jusz ih niemiałęm wiec powiedział zeby zmienił hasło na takie jak poda nato ze mnie nie oskamuje dał mi hasło do hajzu_ gdy zmieniłęm hasło działało  po hwili pokazał mi ze hasło niedziała gdy prubowałem wejsc zadne hasło na mojim kocie nie było poprawne a na kocie hejzu_ było tesz zmienione


file:///C:/Users/USER/Downloads/140732350_1149936172087440_5369646812616360432_n.jpg
#2
naucz sie screeny wstawiac taka forma nie działa, wstaw to na imgur czy coś w tym stylu kozaczku
#3
Zle zmieniles haslo tez nie moglem sie zalogowac na konto tlumaczylem ci ale ty nadal swoje Smile

Zle zmieniles haslo tez nie moglem sie zalogowac na konto tlumaczylem ci ale ty nadal swoje Smile Exclamation
#4
Sądzę, że kradzież kota powinno rozwiązać się drogą sądową w prawdziwym życiu.

Art. 278 kk:
§ 1. Kto zabiera w celu przywłaszczenia cudzą rzecz ruchomą, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
§ 3. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.






Pozdrawiam,
smitang
#5
1. Nikt prócz Ciebie nie ma dostępu do Twojego komputera, czego następstwem jest brak dostępu do "linku" jaki podałeś (w rzeczywistości jest to jedynie ścieżka do pliku lokalnego na Twoim komputerze). Zdjęcie/film należy wrzucić na odpowiedni hosting, np. https://imgur.com/
2. Hasło do konta podajesz na WŁASNĄ odpowiedzialność, internet jest miejscem gdzie każdy może być każdym. Trzeba do każdego mieć ograniczone zaufanie, a podawanie komuś hasła do konta "bo on mówi że nie ukradnie" można porównać z emerytem oszukanym metodą "na wnuczka", czy też "na policjanta".
3. Twój aktualny HASH hasła który znajduje się w bazie jest identyczny do tego zapisanego w logach na podstawie komendy do zmiany hasła. Komenda została wykonana z Twojego IP, a dokładniej miało to miejsce 2021-01-19 13:16:17. Oczywiście ze względów bezpieczeństwa nie jestem w stanie podać hasła, a jedynie wygenerowany w logach hash.

Tak więc sugeruję użycie takiego hasła jakie ustawiłeś za pomocą komendy bo to jedynie Twój błąd "zapominalstwa". Na przyszłość sugeruję zapisanie ostatniej wykonanej komendy do zmiany hasła w jakiś pliku, a najlepiej dodanie maila do konta, w ten sposób sam będziesz w stanie odzyskać hasło, a nawet skradzione konto.
Jeżeli jednak nadal nie możesz zalogować się na konto, zgłoś się do mnie na serwerowym teamspeaku: ts.mcsurvi.pl

Drogi użytkowniku!
Twoja skarga została uznana za bezpodstawną, dlatego też gracz, na którego została złożona nie zostaje ukarany.

Pozdrawia,
ekipa McSurvi.pl


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości