Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygrysek208Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2020
#28
1. Twój nick na serwerze: Majster_TM
2. Wiek:16 za Chwile Big Grin
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym? : Gram na Mcsurvi.pl i na innych Serwerach banana.Oraz też wypad z kumplami .Siedzę tez czasami na Ts z bananami XD.
4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? : Jak Dobrze pamiętam To od 2016 Gdy Banan nagrywał Bestpvp.
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Na Ts jestem od dawna ale teraz Jestem Aktywny .
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? Big Grin TAKK Pozdrawiam Dragona .Mam nawet sklep pod jego nazwą Tongue
7. Twój nick na Team Speak-u: Majster_TM
8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? : Oczywiście Skyblock+ Big Grin
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? : No wypadają takie dni co siedzę cały dzień ale chociaż 2 godzinki Big Grin
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?
: No to tak SkyBlok+ gram od dawna widziałem błędy i zgłaszałem Wszystko Dragonowi Big Grin
11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? : Kupiłem Vip-a ,Zgłaszałem błędy, Jak ktoś potrzebował pomocy to pomagałem ,tłumaczyłem nowym jak sie gra itp.
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Zawsze chciałem Wam pomagać! Jako gracz widzę co dodać żeby Gracze chcieli grać więcej na SkyBlok-u .Nie Przeklinam Jestem miłym graczem który pomaga innym.
13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? : Oczywiście w Pieszej kolejności to pomaganie Graczom ,Dodanie nowych itemków do sklepiku dla Graczy i vip-ów , I mam pomysł na Event na Krainie lub na mapie od krypty  ,Polegał by na tym żeby zabić bosa który by miał jakiś fajne itemeki . Big Grin <3
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)? Tongueotrafię budować w wolnej chwili czy to spawna czy mapa do Pvp Big Grin Oczywiście mam Dużo Pomysłów do serwera i Nowe Tryby które miały by dużą popularność widzę też dużo rzeczy które mogą być dodane do serwera dzięki czemu więcej Graczy grało by na serwerze .
Heart Powodzenia Wszystkim 



Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2020 - przez Majster_TM - 22-12-2020, 11:10 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości