Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygrysek208Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2020
#22
1. Twój nick na serwerze: DonSimon
2. Wiek: 14 Rocznikowo
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: W czasie wolnym lubię luźno gadać z osobami na ts3 oraz Moim zainteresowaniem jest również gra w koszykówkę oraz w piłkę ręczną.
4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? Od 2017 roku ale grałem na innym [koncie]
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u? Jestem aktywny od 2020 roku, wedle daty pierwszego wejścia na serwer, jest to 09.11.2020r, jednak miałem format komputera i usunęło mi Tożsamość
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? Mam kontakt ale nie za duży
7. Twój nick na Team Speak-u: !   кιкυѕ   !

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? KitPvP, SkyBlock+
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? 3-5h
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb? Najlepiej znam tryb KitPvP. Jest to przyjemny tryb, jednak bez cheaterów. Gracze między sobą posiadają dobry kontakt i miłą  atmosfere.

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?:Nie ,ale jak będę w administracji to będę dużo robił dla społeczności tego serwera.
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ jestem miły,pomocny oraz rozpatrywałbym każde zgłoszenie, bardzo dobrze i cierpliwie sprawdzał graczy na serwerze. I byłbym też dużo aktywny.

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. Chciałbym zredukować liczbę osób korzystających ze wspomagaczy, pomóc przy nowych oraz obecnych projektach, a także pomagać osobom na serwerze.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)? Owszem, posiadam umiejętności budowania.


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2020 - przez michalkr - 06-12-2020, 08:45 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości