Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygrysek208Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2020
#18
1. Twój nick na serwerze: MasnyMieszko
2. Wiek: 18
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Spotykam się ze znajomymi głównie czasem jakiś wypad autem czasem domówka

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? byłem aktywny dawniej pod nickiem dawi1203 dobre 5 lat temu kupiłem premium i nick był zajęty więc teraz taki
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u? team speek nie używam prawie wcale ale jeśli będę usiał mogę tam być online  gdy jestem na komputerze
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? niestety nie mam
7. Twój nick na Team Speak-u: miałem kiedyś nick dawi1203 i raczej jak wejdę to taki będę miał

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? raczek głównie bym był na survivalu bądź skyblocku
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? od godziny do 3 godzin
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb? eh najlepiej znam tryb którego niestety już nie ma a była to anihilacja tam poznałem dużo super osób i przegrałem dziesiątki godzin ale z tych obecnych teraz najlepiej znam skyblock i właśnie survival

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? ostatnio miałem przerwę ale wcześniej dużo się udzielałem i dosyć dobrze się dogadywałem z graczami
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? No cóż jestem starszy i z tym idzie większe poczucie odpowiedzialności kiedyś to był jeden moich ulubionych serwerów ale że miałęm 14 czy 15 lat mogłem sobie pomarzyć o zostaniu tu helperem dziś uznałęm że spróbuję tak z sentymentu do tego serwera złożyć podanie i zrobić coś dla tej społeczności

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? Według mnie trzeba poprawić atmosferę na serwerze coraz mniej osób widzę online i to mnie martwi chciałbym pomóc żeby serwer wrócił do tego co było dawniej
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)? chętnie uczę się nowych rzeczy z budowaniem jak to zwykły gracz raz zbuduję coś super raz całkiem mi nie idzie znam wiele pluginów i czasami bawię się w spolszczanie czy konfigurację ich w wolnym czasie poza tym 3 rok technikum graficznego
xDD


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2020 - przez Dawi1203 - 03-12-2020, 06:10 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości