Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygrysek208Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - GRUDZIEŃ 2020
#11
Twój nick na serwerze:ChillOut_
2. Wiek:13
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Grać , rysować idk

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? Moja historia zaczęła sie w 2016 to napewno później miałem przerwe i teraz znów jestem akrywny.
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u? To musiałbym ogarnac bo ts'a nie mam ale na dc od 8 do 23 nawet jestem ale to moge sie na ts'a przenieść
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? Nie mam ts'a to nie mam :o
7. Twój nick na Team Speak-u: *brak*

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Classic/kits moze i cv
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? zależy od dnia ale tak z 6 h napewno dziennie
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb? Oj chyba kits i classic , a co mi sie podoba ? Sporo rzeczy ale też sporo wkurza. A polecałbym na dsc czy gdzieś .

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Emmm z tego co pamiętam to na cv sporo pomagałem
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko
? Za trudne pytanie.

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? Noo jakbym sie dostał to napewno chciałbym zmienić troche rzeczy na trybie pvp kits bo tam czasem jest dobry dzien a czasem nie, napewno ulepszyć tak jakby mowiąc tryb creative bo tam sporo rzeczy brakuje np. że ktoś może być na 1.7 i nie widzi bloków z 1.16 czy innych nowszych wersji i to chyba wszystko co mam teraz w głowie.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)? Budowanie napewno , nauczysz zawsze sie można nowych rzeczy i to chyba wszystko
Jak coś źle to sorka
#12
Twój nick na serwerze: dezynfekator_
2. Wiek: 15 lat
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
W wolnym czasie lubię grać w Minecraft, lubię też wychodzić ze znajomymi.
4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? To będzie coś około roku.
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u? Teraz mniej ale kiedyś tak z 3 miesiące temu często rozmawiałem z innymi graczami.
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? Niestety nie.
7. Twój nick na Team Speak-u: KymiLek21

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Szczególnie nadzorował bym survival i pvp classic.
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? Mogę grac około 6godzin oczywiście nie zawsze ale zazwyczaj tak.
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb? Najlepiej znam tryb survival, podoba mi się w nim to że są tam skamieliny za kopanie stowna lub quarcu. Polecił bym go innym reklamując ten server na tiktoku.

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Owszem zgłaszałem oszustów, chiterów i różne bagi serverowe.
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Uważam że powinniście mnie wybrać ponieważ mogę poświęcać byciu helperem dużo czasu, gram na tym serwerze od roku to nawet długo i lubię grać w Minecraft, jest to jedyna gra w którą gram.

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? Chciałbym ulepszyć tryb pvp classic. Dodał bym tam więcej wieśniaków, którzy sprzedawali by np. sety z ochroną 5 lub zenczantowane ksiązki. Dodał bym też możliwość posiadania dwóch pojedynczych działek bez kupienia rangi vip. Ostatnią rzeczą którą bym zaproponował dla właściciela servera lub osoby która jest za to odpowiedzialna to rangi vip które można kupić na zawsze oczywiście za większą cenę niż te na miesiąc.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)? Umiem ładnie budować przez co mógłbym poprawić spawny trybów na ładniejsze lub budować nowe spawny w przypadku nowej edycji.
Pozdrawiam

Twój nick na serwerze: dezynfekator_
2. Wiek: 15 lat
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
W wolnym czasie lubię grać w Minecraft, lubię też wychodzić ze znajomymi.
4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? To będzie coś około roku.
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u? Teraz mniej ale kiedyś tak z 3 miesiące temu często rozmawiałem z innymi graczami.
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? Niestety nie.
7. Twój nick na Team Speak-u: KymiLek21

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Szczególnie nadzorował bym survival i pvp classic.
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? Mogę grac około 6godzin oczywiście nie zawsze ale zazwyczaj tak.
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb? Najlepiej znam tryb survival, podoba mi się w nim to że są tam skamieliny za kopanie stowna lub quarcu. Polecił bym go innym reklamując ten server na tiktoku.

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Owszem zgłaszałem oszustów, chiterów i różne bagi serverowe.
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Uważam że powinniście mnie wybrać ponieważ mogę poświęcać byciu helperem dużo czasu, gram na tym serwerze od roku to nawet długo i lubię grać w Minecraft, jest to jedyna gra w którą gram.

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? Chciałbym ulepszyć tryb pvp classic. Dodał bym tam więcej wieśniaków, którzy sprzedawali by np. sety z ochroną 5 lub zenczantowane ksiązki. Dodał bym też możliwość posiadania dwóch pojedynczych działek bez kupienia rangi vip. Ostatnią rzeczą którą bym zaproponował dla właściciela servera lub osoby która jest za to odpowiedzialna to rangi vip które można kupić na zawsze oczywiście za większą cenę niż te na miesiąc.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)? Umiem ładnie budować przez co mógłbym poprawić spawny trybów na ładniejsze lub budować nowe spawny w przypadku nowej edycji.
Pozdrawiam

Twój nick na serwerze: dezynfekator_
2. Wiek: 15 lat
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
W wolnym czasie lubię grać w Minecraft, lubię też wychodzić ze znajomymi.
4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? To będzie coś około roku.
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u? Teraz mniej ale kiedyś tak z 3 miesiące temu często rozmawiałem z innymi graczami.
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? Niestety nie.
7. Twój nick na Team Speak-u: KymiLek21

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Szczególnie nadzorował bym survival i pvp classic.
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? Mogę grac około 6godzin oczywiście nie zawsze ale zazwyczaj tak.
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb? Najlepiej znam tryb survival, podoba mi się w nim to że są tam skamieliny za kopanie stowna lub quarcu. Polecił bym go innym reklamując ten server na tiktoku.

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Owszem zgłaszałem oszustów, chiterów i różne bagi serverowe.
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Uważam że powinniście mnie wybrać ponieważ mogę poświęcać byciu helperem dużo czasu, gram na tym serwerze od roku to nawet długo i lubię grać w Minecraft, jest to jedyna gra w którą gram.

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? Chciałbym ulepszyć tryb pvp classic. Dodał bym tam więcej wieśniaków, którzy sprzedawali by np. sety z ochroną 5 lub zenczantowane ksiązki. Dodał bym też możliwość posiadania dwóch pojedynczych działek bez kupienia rangi vip. Ostatnią rzeczą którą bym zaproponował dla właściciela servera lub osoby która jest za to odpowiedzialna to rangi vip które można kupić na zawsze oczywiście za większą cenę niż te na miesiąc.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)? Umiem ładnie budować przez co mógłbym poprawić spawny trybów na ładniejsze lub budować nowe spawny w przypadku nowej edycji.
Pozdrawiam
#13
1. Twój nick na serwerze:Mój nick na serwerze to __DarkWhite__ .
2. Wiek:Mam 17 lat.
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
Interesuję się komputerami, motoryzacją i muzyką.W wolnym czasie lubię grać na komputerze, spędzać czas ze znajomymi, grać w piłkę nożną.
4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? Jestem aktywny na serwerze od 2018/2019.
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u? Niestety nie jestem aktywny na waszym Team Speak-u ,ale to się zmieni.Na Team Speak-u i na Discord spędzam tyle czasu ile gram od 4 do 10h.
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?
Nie mam kontaktu z administracją serwera na Team Speak-u.
7. Twój nick na Team Speak-u:_DarkWhite_

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?
Tryby które bym nadzorował posiadając rangę Helpera to:Creative, PvP Classic, PvP Kits, SkyBlock i Survival.
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? Na serwerze mogę spędzać od 4 do 10 godzin.
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?
Najlepiej znam tryb creative. Najbardziej podobają mi się na nim ciekawe budowle graczy.Poleciłbym ten tryb innym ponieważ jest on najbardziej uniwersalny i każdy znajdzie w nim coś dla siebie.

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłosiłem 2 graczy ,którzy bugowali budowanie poza działką.Pomagałem nowym graczom którzy nie znali komend.
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Jestem dość rozsądną,zaangażowaną osobą,lubię pomagać innym.Gram dość długo w mc więc potrafię rozpoznać/znaleźć cheaty. Łatwo nawiązuje kontakt z graczami.Chciałbym pomóc w rozwoju serwera.

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? Po dostaniu się do administracji chciałbym urozmaicić graczom rozgrywkę.Chciałbym co jakiś czas robić eventy. Chciałbym jak najbardziej pomóc administracji.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)? Potrafię budować oraz chcę nauczyć się nowych rzeczy np.:chciałbym nauczyć się pisać skrypt.
#14
1. Twój nick na serwerze:
- xCheckMe
2. Wiek:
- 15
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
- W wolnym czasie lubię grać w gry, uprawiać sport i spotykać się ze znajomymi.
4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?
- Na tym koncie jestem aktywny rok. Biorąc pod uwagę wszystkie konta to 3 lata.
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?
- Aktywny na Team Speak-u jestem od dwóch lat, jeżeli jestem na serwerze to zazwyczaj mam włączonego Team Speak-a. Miałem zmienianą tożsamość na Team Speak-u.
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?
- Nie.
7. Twój nick na Team Speak-u:
- xCheckMe
8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?
- Tryby PVP, Survival, Creative, również starałbym się nadzorować Skyblock Classic i Skyblock+.
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?
- W aktualnej sytuacji na serwerze mogę spędzić do 10 godzin.
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?
- PvP Classic, najbardziej podoba mi się zacięta rywalizacja o topke, która praktycznie cały czas się zmienia, również jest dużo ciekawych eventów.
11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności Mcsurvi.pl
-  Zgłaszam osoby, które nie przestrzegają regulaminu. Pomagam nowym i zarówno starszym graczom.
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
- Myślę, że się idealnie nadaje na to stanowisko, ponieważ jestem osobą odpowiedzialną, konsekwentną i miłą.
13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób?
- Po dostaniu się do administracji chętnie bym pomógł innym administratorom w budowaniu różnych map, organizowaniu eventów. Chciałbym zmniejszyć liczbę osób nieprzestrzegających regulaminu. Chciałbym pomóc przy robieniu nowych edycji trybów.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)?
- Nie potrafię pisać skryptów, lecz bardzo chciałbym się nauczyć. Czytałem poradniki dla początkujących o pisaniu skryptów. Potrafię trochę budować. Uczę się dwóch języków obcych j. angielskiego, j. niemieckiego.

Życzę powodzenia innym uczestnikom!
#15
1. Twój Nick na serwerze: PolishOriginaL

3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
Interesuje się szczególnie motoryzacją jak i informatyką, w wolnym czasie bardzo często spotykam się ze znajomymi, gram również bardzo dużo w przeróżne gry oraz gdy jest letni sezon jeżdżę motocyklem.
4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?
Na serwerze jestem aktywny bodajże od około 6 lat, z przerwami.  
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?
Aktywny jestem od 06.11.2020. Wcześniej praktycznie nie spędzałem czasu na Team Speak-u, ale coraz częściej jestem i mogę spędzić po parę godzin dziennie, oczywiście z przerwami.
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?
Tak mam kontakt z administracją.
7. Twój Nick na Team Speak-u?
PolishOriginaL
8. Które tryby nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?
Oczywiście wszystkie tryby starałbym się nadzorować, ale przede wszystkim classic pvp oraz kit pvp. Ponieważ zazwyczaj tam jest najwięcej osób które mają wspomagacze.
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?
Na serwerze jestem codziennie, spędzam około 8-10 godzin.
10. Który z trybów znasz najlepiej, co  w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś  innym ten tryb?
Z wszystkich trybów znam najbardziej classic pvp, ponieważ spędzałem tam najwięcej czasu.  Podoba mi się w nim rozmaitość rozgrywki, jest dosyć dużo map aby pozbierać przeróżne itemy, jak i walki z innymi graczami są urozmaicone bo nie każdy ma te same rzeczy co przeciwnik.  Ten tryb poleciłbym osobom które grają w podobne tryby typu zbieranie itemów oraz ich ulepszanie.
11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl
Zgłaszałem graczy którzy mieli wspomagacze oraz ci którzy nie przestrzegali regulaminu. Pomogłem administracji z pewnymi Bugami na mapie, aby już nie występowały. Również pomagam nowym graczom, którzy np. nie znają komend lub nie wiedzą o co chodzi na tym trybie, staram się wytłumaczyć wszystko po kolei.
12. Dlaczego  właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Moim zdaniem idealnie pasowałbym na to stanowisko, ponieważ jestem odpowiedzialny, konsekwentny, miły a także pomocny.
13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób?
Po dołączeniu do administracji chciałbym zrobić nowe kity do kit pvp, również dodać suffixy aby urozmaicić rozgrywkę. Myślę, że byłby to fajny sposób aby wydać zaoszczędzone monety nie tylko na kity a i na suffixy. Omówił bym to z resztą administracji czy to będzie pasować i czy nie będzie to psuło rozgrywki, jeśli się każdy zgodzi na ten pomysł , to na pewno pomogę aby to dodać i żeby dobrze to działało.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)?
Posiadam umiejętności w budowaniu różnych budowli, języki obce mi najbardziej znane  to angielski oraz niemiecki, ale nadal się uczę tych języków. Pisać skryptów nie bardzo umiem ale bardzo chciałbym się tego nauczyć jak i innych ciekawych rzeczy.
#16
1. Twój nick na serwerze:
rower1337_
2. Wiek:
18
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
Interesuje się muzyką oraz motoryzacją, w wolnym czasie lubie się spotykać ze znajomymi, grać w gry komputerowe i słuchać rapu.
4.Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?
Na tym nicku od lutego tego roku, jeśli patrząc ogólnie to w marcu dobije 6 lat.
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?
Jestem aktywny na teamspeaku od roku spędzam na nim około 10 godzin dziennie.
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?
Nie za bardzo.
7. Twój nick na Team Speak-u:
Mata
8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?
Tryby PvP i Skyblocka Classic.
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?
6 godzin.
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?
Ze wszystkich trybów znam najlepiej SkyBlocka Classic. Podoba mi się w nim rozwijanie wyspy i rywalizowanie o topke. Szczególnie poleciłbym ten tryb osobom, które są kreatywne mogą tam rozwijać swoją wyobraźnie i umiejętności w budowaniu.
11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności Mcsurvi.pl
Tak, reklamowałem serwer znajomym, zgłaszałem graczy którzy nie przestrzegali regulaminu zarówno na serwerze jak i na teamspeak-u.
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Jestem osobą opanowaną, bezkonfliktową i obiektywną oprócz tego, to pierwszy raz bym posiadał wyższą rangę niż gracz. Myślę, że  na pewno by mnie to zmotywowało do pracy w rozwijaniu serwera  i starałbym się robić wszystko aby być jak najlepszym helperem.
13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób?
Po dostaniu się do administracji:
-Chciałbym ograniczyć ilość graczy łamiących regulamin.
-Zmodyfikować sklep na Skyblocku Classic.
-Naprawiać bugi jakie napotkam.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np.pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)?
Umiem się dogadać po angielsku z ludźmi, ale pracuje nad tym aby opanować ten język do poziomu zaawansowanego, tak poza tym to nie mam żadnych umiejętności lecz mam w planach uczyć się robić grafiki komputerowe.
#17
Witam.
1.BrzezixPL.
2.18 Lat.
3.Uwielbiam Grać w Gry Komputerowe NP: MINECRAFT CS:GO,wychodzę ze znajomymi.
4.Gram na MCSURVI Od Roku :]
5.Na TeamSpeaku jeszcze nie dołączyłem ponieważ nie miałem takiej potrzeby,Ale jak wygram będę uczestniczyć zawsze w wybranym przez administracje czasie.
6.Nie nie miałem potrzeby,Ponieważ nie miałem żadnych problemów z serwerem :]
7.Brzezin
8.więc tak najczęściej uwielbiam te tryby i nadzorowałbym: PVP CLASSIC,SURVIVAL,KITS PVP.
9.Zależy wszystko od Nauki i czasu w tygodniu ale w weekendy Na pewno ok 5Godź dziennie albo więcej,w tygodniu max 3.
10.Jest to mój najbardziej polecany tryb i grany czyli PVP CLASSIC,Bawię się dobrze szukając skrzynek po mapach,ogólnie mapy są bardzo ciekawe i jest ogromny wybór niż na innych serwerach,posiadające świetne HitBoxy,Miła atmosfera zawsze jest widziana,i chyba to tyle z najważniejszych cech tego serwera. :]
11.ogólnie to pomagałem w różnych problemach graczom i większości pomogłem.
12.Dlatego Powinien zostać wybrany ponieważ jestem osobą dojrzała mam już swój wiek wiem z czym się liczę i chciałbym jak najbardziej pomóc administracji,w utrzymaniu porządku na serwerze MCSURVI.
13.Moje zdanie na temat tego serwera jest na tyle dobre i jest wszystko w porządku że nie trzeba na razie nic zmieniać chciałbym tylko sprawdzać nie uczciwych graczy żeby się innym lepiej grało.
14.więc tak jestem otwarty na różne nowe pomoce nauki,kiedyś byłem jednym z administratorów więc coś ogarniam z pisania komend,budowanie jest moją lepszą stroną,znam dobrze język Angielski a tak że trochę Niemieckiego.

Pozdrawiam
BrzezixPL Smile
#18
1. Twój nick na serwerze: MasnyMieszko
2. Wiek: 18
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Spotykam się ze znajomymi głównie czasem jakiś wypad autem czasem domówka

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? byłem aktywny dawniej pod nickiem dawi1203 dobre 5 lat temu kupiłem premium i nick był zajęty więc teraz taki
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u? team speek nie używam prawie wcale ale jeśli będę usiał mogę tam być online  gdy jestem na komputerze
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? niestety nie mam
7. Twój nick na Team Speak-u: miałem kiedyś nick dawi1203 i raczej jak wejdę to taki będę miał

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? raczek głównie bym był na survivalu bądź skyblocku
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? od godziny do 3 godzin
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb? eh najlepiej znam tryb którego niestety już nie ma a była to anihilacja tam poznałem dużo super osób i przegrałem dziesiątki godzin ale z tych obecnych teraz najlepiej znam skyblock i właśnie survival

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? ostatnio miałem przerwę ale wcześniej dużo się udzielałem i dosyć dobrze się dogadywałem z graczami
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? No cóż jestem starszy i z tym idzie większe poczucie odpowiedzialności kiedyś to był jeden moich ulubionych serwerów ale że miałęm 14 czy 15 lat mogłem sobie pomarzyć o zostaniu tu helperem dziś uznałęm że spróbuję tak z sentymentu do tego serwera złożyć podanie i zrobić coś dla tej społeczności

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? Według mnie trzeba poprawić atmosferę na serwerze coraz mniej osób widzę online i to mnie martwi chciałbym pomóc żeby serwer wrócił do tego co było dawniej
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)? chętnie uczę się nowych rzeczy z budowaniem jak to zwykły gracz raz zbuduję coś super raz całkiem mi nie idzie znam wiele pluginów i czasami bawię się w spolszczanie czy konfigurację ich w wolnym czasie poza tym 3 rok technikum graficznego
xDD
#19
1. Twój nick na serwerze:
- mamDuszoAJQIU

2. Wiek:
- 13

3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
- W wolnym czasie, chętnie wychodze spotykać się z kolegami. Grać w różne gry, przeważnie minecraft. Programować w języku HTML jak i CSS.



4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?
- Na serwerze jestem aktywny od ponad czterech lat

5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?
- Pierwszy raz na TeamSpeaku pojawiłem się około dwa lata temu. Aktywny jestem od niedawna i spędzam na nim tyle, ile jestem online na serwerze.

6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?
- Posiadam kontakt z administracją

7. Twój nick na Team Speak-u:
- rykker_

 

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?
- SkyBlock classic, SkyBlock +, Creative, Parkour, Tryby PVP

9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?
- W dni robocze do 7 godzin. W dni wolne do 11 godzin.

10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb? 

- Najbardziej znam tryb Creative, na nim spędzam najwięcej czasu. Podoba mi się w nim możliwość szkolenia swoich umiejętności w budowaniu, oraz możliwość zabawy z innymi graczami w "Rodzinki, Miasta itp"

Nowym graczom poleciłbym przeczytanie regulaminu, oraz wytłumaczyłbym podstawowe komendy.



11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
- Znalazłem pare błędów które niszczyły całą rozgrywke. Pomagałem budować spawn. Osobiscie pracuje nad różnymi nowościami które można dodać do trybów.

12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
- Myśle, że mam dobry kontakt z administracją jak i z graczami. Jestem osobą spokojną i cierpliwą, potrafie pracować w grupie. Jakbym był helperem, traktowałbym każdego równo.



13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? 
- Chciałbym zmniejszyć liczbę cheaterów jak i osób które łamią regulamin. Organizować różne eventy. Pracować nad edycjami trybów, szczególnie chciałbym popracować nad trybem creative. Pomagać innym graczom w ich problemach.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)?
- Nawet potrafie pisać skrypty oraz dobrze budować. Chciałbym nauczyć się trochę bardziej technicznej strony serwera. 
#20
1. Twój nick na serwerze: MrSandKing
2. Wiek: 14
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: W czasie wolnym z miłą chęcią spędzam czas przy programowaniu, luźno pogadać ze znajomymi. Moim zainteresowaniem jest również gra w koszykówkę oraz siatkówkę.

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? Od 2017 roku
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u? Jestem aktywny od 2019 roku, wedle daty pierwszego wejścia na serwer, jest to 27.05.2019r, jednak jestem mniej więcej od lutego 2019 roku.
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? Niestety nie, jednak chętnie poznam ekipę tego serwera.
7. Twój nick na Team Speak-u: MrSandKing

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? KitPvP, SkyBlock+
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? 2-3h
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb? Najlepiej znam tryb KitPvP - pomimo swojej kilkuletniej prostoty, brak większych zmian, gra się na nim przyjemnie. Podoba mi się system, założenie rozgrywki, które nie polega na skomplikowanych mechanizmach, a na prostocie - wybierz zestaw, walcz, ulecz się zupkami w trakcie walki lub po. Poleciłbym ten tryb poprzez zaznaczanie, iż nie trzeba przy nim główkować.

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszałem graczy, błędy i literówki również się zdarzało.
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ jestem zaufaną, sprawiedliwą, odpowiedzialną osobą, która wie jak się zachowywać. Mam świadomość tego co robię i liczę się z konsekwencjami. Potrafię współpracować w zespole oraz świetnie się z nim dogaduję.

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? Rzeczą którą chciałbym zrobić, jest zaktualizowanie trybu KitPvP. Mam pomysł, co można dodać i zmienić. Niektóre zestawy zmienić, balans wprowadzić między nimi oraz przetłumaczenie niektórych rzeczy, które nie są przetłumaczone (Czyli moje ulubione zajęcie).
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)? Owszem, posiadam umiejętności programistyczne. Potrafię pisać skrypty, pluginy oraz mam chęć nauki nowych rzeczy oraz doszkolenie obecnych.

Edit: Przykro mi, jednak rezygnuję z kandydatury na stanowisko Helpera ze względu na aktywność. Życzę powodzenia innym użytkownikom.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości