Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MinecraftoneplayBan za nic :(
#1
Witam mam problem grałem na mcsurvi na serwerze pvp i jak zabijałem kolesi na pocie siły i mieczu ostrość IV i koleś napisał ,że chejtuje ale ja nigdy jakim ludziom co nie potrafią grać nie odpisuje i za jakieś 10 min dostałem bana za chejty których nie mam droga administracjo ja przysięgam na nw na co na co chcecie że ja nie grałem na chejtach jestem uczciwym graczem i proszę o wyjaśnienie tej pomyłki ponieważ ja chejtów nie używam i używać nie będę Angry .
Odpowiedz
#2
Podaj swoj nick,oraz na jakim pvp grasz to powiem czy masz cheaty,czy nie masz... Jesli bylo cos napisane o zlamaniu regulaminu to musiales cos zle zrobic... Nie wiem moze kogos oszukales ,moze obrazales nie wiem. W kazdym razie puki co mozesz kupic unbana (cena 24,60). Pozdrawiam South Smile
Odpowiedz
#3
Podaj swoj nick,date,osobe ktora cie zbanowala i tryb na ktorym cie zbanowano.
Odpowiedz
#4
Hm, moim zdaniem powinni sprawdzać graczy. Ostatnimi czasy zaczęłam sobie grać ze znajomymi na hc, wiec mniej czasu poświęcam na grę na tym serwerze, wiec nie do końca mogę stwierdzić, czy sytuacja z cheaterami się zmieniła, jednakże wracając do tematu, pisząc "sprawdzać graczy", mam na myśli branie użytkowników na tsa, na takowym idzie prośba o podanie Skype, gracz robi przechwytywanie ekranu i wszystko jasne, czy posiada chaeaty, czy też nie. Wylogowanie, czy też ucieczka z "przesłuchania" groziłaby banem. Gracze w ten sposób byliby w jakiś sposób zastraszeni, poprzez co byłoby mniej cheaterów. No, ale pewnie jakiemu modkowi chciałoby się tak siedzieć i wyłapywać delikwentów, skoro na niektóre skargi mają zlew, to na coś takiego tym bardziej.

Wysłane z mojego MS4701v2 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#5
Jpr zostałem zbanowany za chejty których nie mam co robić a na sms mnie za bardzo nie stać
Minecraftoneplay
PvP classic
Odpowiedz
#6
Zostanie tylko czekać aż któryś z szanownych panów modków raczy odpowiedzieć. Smile
Odpowiedz
#7
Kto zbanował? 
[Obrazek: image.php?di=KUTE]
Potrzebujesz Pomocy? Kliknij mój skin aby wysłać mi Prywatną Wiadomość. Opisz swój 
problem lub pytanie, a ja na pewno ci odpiszę.
Odpowiedz
#8
(17-07-2015, 04:25 PM)Minecraftoneplay napisał(a): Witam mam problem grałem na mcsurvi na serwerze pvp i jak zabijałem kolesi na pocie siły i mieczu ostrość IV i koleś napisał ,że chejtuje ale ja nigdy jakim ludziom co nie potrafią grać nie odpisuje i za jakieś 10 min dostałem bana za chejty których nie mam droga administracjo ja przysięgam na  nw na co na co chcecie że ja nie grałem na chejtach jestem uczciwym graczem i proszę o wyjaśnienie tej pomyłki p  Angry .
Odpowiedz
#9
Nw kto ale zbanował ja nie jestem chejterem i to wy stracicie gracza za rzekome chejty kturych nie mam a ten oto gracz ,,Ja " miał zamiar kupić rożne rzeczy nie odbanuje się chociaż mam hajsy ale nie będe płacił za coś czego nie zrobiłem i to wy stracicie gracza ja moge iść na inny serw i tam zapłacić ale za unbana nie będe płacił bo był BEZ PRAWA
Odpowiedz
#10
,,sorry że tak długo nie odpisywałem ale byłem na wakacjach i nie miałem neta " :/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości