Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
boo275Problemy z logowaniem itp.
#1
Witam, w dniu 29 kwietnia nastąpiły problemy z logowaniem. Gdy próbujemy się zalogować wyswietla się "Loading terrain..." trwa to około minuty po czym dołączam do lobby jednakże podczas "loading terrain" jestem zalogowany w lobby i leci ten czas na logowanie. Gdy widzę już normalnie ekran i lobby wyrzuca mnie czasami za "null" bądź coś podobnego np błąd od hosta. Załączam zrzuty ekranu (mogą być lekko rozmazane/rozciągnięte z powodu drugiego monitora. Jest to nie tylko Mój błąd ponieważ dużo osób ma ten sam problem. Kolejną sprawą jest problem z pingiem. Na innym internecie(jest to internet na którym gram od początku mojej przygody z serwerem w 2020 roku) podczas wejścia do lobby jest ten sam problem co wcześniej tylko mam około 2.tyś pingu. Zrozumiałbym to gdyby był to problem mojego internetu jednakże nie jest ponieważ np na discordzie słychać mnie normalnie oraz podczas pingtestu waha się on w okolicach 10-40. Jakimś cudem jak uda mi się wejść na tryb skyblock na spawnie jest wszystko normalnie ale nie zawsze. Czasami mam wiecej pingu niż w lobby a czasami normalny. O wyspie nie wspomnę czasami normalnie czasami 14k pingu. Wydaje mi się że powodem błędu pierwszego jest nowe lobby. A powodu drugiego niestety nie znam. Zmiana internetu nie pomaga dalej jest to samo czasami działa czasami nie. Jest to ten sam problem co miał 00michas00.

Pozdrawiam miłej nocy. Heart

Zapomniałem dodać ssów.


Załączone pliki Obrazki
       
#2
Wyjaśnione. 

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

<3


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości