Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hush666skarga uzytkowniczki Vapcy
#1
Wink 
witam jestem znany na serwie jako hush. ostatnio wydarzyla sie dosyc niecodzienna sytuacja. to bylo jaies 2 dni temu, kiedy to uzytkownik z nickiem vapcy. uznala ze po prostu fajnie bedzie kiedy kogos okradnie. napisala mi ze chce pozyczyc miecz zwany boskim mieczem. dodala do tresci ze za pol godziny mi go odda, a ja zgodzilem sie na te oferte i oddalem jej moja wlasnosc. w koncu po mniej wiecej godzinie napisalem do niej czy moge juz moj miecz, lecz ona na to odrzekla "bede wieczorem i oddam ci twoj miecz, ale teraz ide zw", a ona jak sie okazalo pozniej byla caly czas na serwerze. w pozniejszym czasie wyszla jednak z serwera i wrocila poznym wieczorem. po tej sytuacji juz wiecej ze mna slowa nie zamienila. piszac ciagle do niej olewala mnie jak jakiegos szmaciarza. pisalem do niej prywatne wiadomosci i na czacie ogolnym, cos w stylu "widze ze juz wrocilas". dzisiaj o godzinie dokladnie 18:29 po krotkiej dyskusji z graczami napisala ze " i tak za 2 tygodnie bedzie nowa edycja wiec ja zaden ban nie obchodzi". zas gracz znany pod nickiem FIR3boy dowiedzial sie kilku informacji i rzekomo nowej edycji nie bedzie jeszcze przez dlugi czas. wtedy ja zaczalem do niej pisac " ze jak dostanie bana to i tak ten miecz nie bedzie ci potrzebny, chyba ze chcesz nim przed banem podetrzec dupe". i tak oto zakonczyla sie moja historia o oscamowaniu gracza w grze minecraft.

niestety nie mam zadnych screenshotow na te sytuacje, ale mam nadzieje ze rozpatrzycie sprawe prawidlowo jak nalezy.
#2
http://mcsurvi.pl/forum/Temat-skarga-uzy...czki-Vapcy

Drogi użytkowniku!
Twoja skarga została uznana za bezpodstawną, dlatego też gracz, na którego została złożona nie zostaje ukarany.

Pozdrawia,
ekipa McSurvi.pl
[Obrazek: 7mqjW2r.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości