Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VMasterHackerVRatunek
#1
Witam szanowną Administrację, graczy GTA.
Jak pewnie wszyscy wiemy, na tym trybie jest wiele bugów m.in. kopiowanie itemów. Szanowna administracjo, Szanowny SzybkiBananie, jako społeczność GTA mamy wrażenie, że zaniedbujecie ten tryb. Czy spisaliście go na straty, ze względu na to, że teraz każdy ma klaty +1? Jest na to proste rozwiązanie. Mianowicie czystka. Gdyby usunąć itemy wszystkich graczy, naprawić bugi i przeprowadzić aktualizacje tryb mógłby powrócić na łaski graczy.
Mam nadzieję, że rozpatrzą Państwo mój pomysł z czystką, ponieważ nawet ja nie mam zamiaru grać na trybie, gdzie każdy ma klaty +1. JA nie kopiuje itemów i zdradził bym Państwu jak oni to robią, lecz nie wiem. Mój ekwipunek zdobywałem własnoręcznie, ale nie jestem pewien, żę wszystko jest autentyczne, bo na przykład klatę +1 kupiłem od MrWojtek07 i obawiam się, że jest skopiowana. Ja jestem w stanie poświęcić to, czego się dorobiłem i mam nadzieję, że każdy gracz GTA poświęci to, co zdobył, aby tryb był lepszy, aby spędzało się tam czas w milszej atmosferze, aby gra wyglądała tam w końcu normalnie.
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam!
VMasterHackerV
#2
Zacznijmy od tego, że zrobienie reedycji nie przywróci trybu do życia, a jedynie będzie go chwilowo podtrzymywał. Poza tym, co po tym, że napiszesz "Ten kopiuje, ten i ten...", jeśli nie masz dowodów na to.
Tutaj zgłaszaj graczy ---> http://mcsurvi.pl/forum/Forum-Skargi-Odbanowania

Jeśli są błędy to je po prostu zgłoś.

Podsumowując, reedycja nie wniesie dużo, więc będzie ona podtrzymywała tryb przez pewien okres czasu, a nad nową edycją trzeba by było popracować.
#3
Az mi sie lezka w oku kreci jak sobie przypomne ze to moja wina to ja kupowalem wietnamki a moj kolega z testow nauczyl sie z 1 zrobic 13
#4
MrSandKing, jestem pewien, że gdyby zresetowano zglitchowane ity NowyGracz i jego współziomków, ludzie wrócili by na serwer. Ponieważ to on ich odstrasza, odkąd wrócił nikt już tam praktycznie nie gra.

A jeśli chodzi o dowody, mam, ale co mi po nich jak NowyGracz i ci podobni kupią sb ub i dalej beda glitchowac? Nowy rozdał ity swoim współziomkom, którzy nie glitchują, ale jednak posiadają zglitchowane itemy. Jak Nowy dostanie bana to oni beda kontynuwac jego dzialania.
Nowy używa też multikont kiedy ma bana.
Więc co mi po jego banie?
#5
Kopiowanie itemów zostało zablokowane.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.
Doing is better than saying.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości