Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
boo275Propozycja!
#1
Witam wychodzę z propozycją dodania na serwer "stattracka" ale do kilofa który nalicza wykopany stone, obsydian tak samo jak do siekierki tylko że nalicza drewno. Kolejną propozycją są topki serwera. Najlepiej gdyby kosztował tyle samo co stattrack do miecza. Kto wykopał więcej kamienia, drewna oraz kto posiada najwięcej pieniędzy(wiem że jest baltop ale zrobić np komendę /topki). Moim zdaniem jest to naprawdę dobry pomysł i zachęci graczy do grania. Najlepiej gdyby kosztował tyle samo co stattrack do miecza. Pozdrawiam moje ulubionego administratora pana purzela!

popełniłem mały bląd tzn zdanie "Najlepiej gdby kosztował tyle co stattrack do miecza" miało być po pierwszym zdaniu. Pomyliło mi sie w kopiowaniu.
#2
(07-04-2020, 07:49 PM)boo275 napisał(a): "stattracka" ale do kilofa który nalicza wykopany stone
Nie widzę sensu dodania takiego stattracka, ponieważ istnieje na trybie komenda "/drop" w której możesz sprawdzić ile wykopałeś stone'a, drewna i niewidzialnych bloków.

(07-04-2020, 07:49 PM)boo275 napisał(a): Kolejną propozycją są topki serwera
Na trybie istniała kiedyś komenda "/topka" i był z nią jeden problem, otóż lagowała tryb i sądzę, że jeśli ktoś postanowił ją usunąć to raczej nie doda trzech innych topek, by jeszcze bardziej lagowały tryb.
#3
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

<3


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości