Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygrysek208Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - KWIECIEŃ 2020
#18
1. Twój nick na serwerze:
- KacperP0L
2. Wiek:
- 17
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:
-W wolnym czasie lubię pograć sobie ze znajomymi w różne gry
4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?
- 3 Lata
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?
- Na Team Speak-u jestem aktywny od 11 września 2017 roku w tym czasie miałem zmieniane tożsamości aktualnie jest to 28 grudnia 2019 rok
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?
- Tak mam bardzo dobry kontakt z administracją serwera na TeamSpeak-u
7. Twój nick na Team Speak-u:
- KacperP0L
8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?
- Głownie tryby PvP oraz tryby creative, ale starałbym się nazdorować wszystkie tryby.
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?
- Na serwerze mogę spędzać 10 godzin
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?
Najlepiej znam tryb PvP classic.
- Najbardziej w tym trybie podoba mi się rywalizacja o topkę,
- Poleciłbym ten tryb osobom które szukają dobrej rozgrywki w trybie PvP.
11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
- Zgłosiłem bardzo dużo osób które, nie stosowały się do regulaminu serwera oraz  dużo bugów serwerowych.
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
- Uważam, że powinniście wybrać mnie na to stanowisko, ponieważ tak jak napisałem w podpunkcie wyżej zgłaszam dużo osób nie stosujących się do regulaminu, i chciałbym pomóc w ulepszaniu trybów, łapaniu cheaterów ITP.
13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób?
- Chciałbym pomóc przeprowadzać nowe edycje trybów,
- Przede wszystkim chciałbym pozbyć się osób które używają wspomagaczy na serwerze,
- Chciałbym pomóc w budowaniu nowych rzeczy typu mapy na tryby itp.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)?
- Osobiście nie potrafię ani dobrze budować ani pisać skryptów czy pluginów. Próbowałem coś pisać w języku PhP *oczywiście napisać nic nie napisze jeszcze* i podjarałem się tym i chciałbym się nauczyć programować w tym jak i innych językach myślę, że uda mi się to w przyszłości.


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - KWIECIEŃ 2020 - przez KacperP0L - 14-04-2020, 07:28 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości