Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygrysek208Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - KWIECIEŃ 2020
#17
1. Twój nick na serwerze: oktagon_
2. Wiek: 17 lat
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Jestem osobą wysportowaną, przez co moje zainteresowania głównie łączą się właśnie ze sportem. Jeżdżę wyczynowo na rowerze już od ponad 3 lat, gram na pozycji atakującego w szkolnym klubie siatkarskim i wiele innych. Poza tym interesuję się kulturą japońską, dużo czytam na temat tego kraju i ludzi tam żyjących.
4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?: Pierwszy raz na serwer wszedłem kilka lat temu, nie mając jeszcze nawet premium. Od tamtego momentu wchodze na serwer co kilka dni, lecz gdy już wejdę gram bardzo dużo ze znajomymi, głównie na sky-blocku.

5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: Nie jestem aktywny z tego powodu, że nie mam po prostu z kim tam porozmawiać.
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: Nie mam kontaktu z administracją.
7. Twój nick na Team Speak-u: oktagonnn
8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Chciałbym nadzorować sky-blocka, oczywiście jeśli zależałoby to ode mnie.
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?: Aktualnie ok 6, 7h dziennie.
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?: Również sky-block, wydaję mi się, że jest on idealny do pogrania sobie ze znajomymi na spokojnie. Możemy razem gospodarować własny kawałek ziemi, nie przekreślam też grania solo, ponieważ to też sprawia wiele przyjemności, udoskonalanie swojej wyspy.
11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Jeszcze niestety nie miałem okazji niczym się przysłużyć.
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Trudno mi komplementować samego siebie lecz, jestem miłą osobą, posłuszną względem osób o wyższej randze, bardzo podoba mi się praca w grupie i świetnie się w niej odnajduje. Zawsze wykonuje zadanie, które zostaną mi powierzone, staram się by efekty mojej pracy były zawsze na najwyższym poziomie. Lubię też poznawać nowych ludzi, uważam, że jestem bardzo kontaktową osobą.
13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób?: Osobiście chciałbym ulepszyć system komunikacji graczy z administracją serwera w grze. Niestety kilka razy byłem świadkiem, że moi znajomi czekali kilka godzin na odpowiedź po napisaniu wiadomości na helpop. Chciałbym chociażby dodać bota na serwer, który by powiadomił gracza o możliwości zgłoszenia się na serwerowym teamspeaku w celu szybszego czasu rozpatrzenia sprawy.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)?: Wydaję mi się, że jestem dość dobry w budowaniu, spędziłem na tym dość sporo czasu mojej gry. Jednak główną moją zaletą jest znajomość języka angielskiego, umiem posługiwać się nim na bardzo wysokim poziomie, staram się również doskonalić umiejętności komunikacyjne poprzez rozmawianie z osobami anglojęzycznymi na co dzień, na discordzie czy na teamspeaku grając w różne gry, nawet w minecrafta. Chęć nauki nowych rzeczy też jest moją mocną stroną, zawsze lubię stawiać sobie jakieś wyzwania i tym samym uczyć się coraz to nowszych rzeczy.


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - KWIECIEŃ 2020 - przez oktagon420 - 14-04-2020, 02:01 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości