Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygrysek208Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - KWIECIEŃ 2020
#16
1. Twój nick na serwerze: MrSandKing
2. Wiek: 13 (Wkrótce 14)
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Uczyć się języków programowania, słuchać muzyki.

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? Od 2016-2017 roku.
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u? Owszem, spędzam na nim po kilkanaście godzin.
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? Niestety nie.
7. Twój nick na Team Speak-u: MrSandKing

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? KitPvP, Creative.
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? 2h
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb? Najlepiej znam tryb KitPvP. Lubię mechanikę tego trybu, nie jest to zwykłe PVP, w którym posiadasz mikstury, złote jabłka, czy też jedzenie. Nie, jest to inna mechanika, która jest prosta na swój sposób, a zarazem bardzo trudna również na swój sposób.

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Tzn. dla samego serwera bardzo dużo nie zrobiłem, aczkolwiek na forum udzielam się głównie w dziale Poradniki, gdzie są moje poradniki dotyczące pisania skryptów. Kilka przykładów:
http://mcsurvi.pl/forum/Temat-Poradnik-J...ać-skrypty
http://mcsurvi.pl/forum/Temat-Poradnik-J...-Argumenty

12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ mógłbym pomóc przy wielu rzeczach, jestem często aktywny na TeamSpeak-u, więc również byłbym często do dyspozycji.

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? Pierwszą rzeczą jaką bym chciał zrobić/zmienić po dostaniu się do administracji jest zaktualizowanie trybu KitPvP, ponieważ jest to bardzo dobry tryb, który wg mnie powinien zostać zaktualizowany. W jaki sposób? Dodać nowe zestawy, nowe mapy, nowe urozmaicenia do tego trybu. Samą rozgrywkę ulepszyć balansowaniem zestawów, które są w obecnej chwili w miarę wyważone.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)? Potrafię pisać skrypty oraz uczę się pisać pluginy.


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - KWIECIEŃ 2020 - przez MrSandKing - 13-04-2020, 10:13 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości