Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygrysek208Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - KWIECIEŃ 2020
#14
1. Twój nick na serwerze: xCheckMe
2. Wiek: 15
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Moim zainteresowaniem są zwierzęta egzotyczne tak zwane modliszki, patyczaki oraz pająki, a w wolny czas lubię spędzać z przyjaciółmi, grając w gry, słuchać muzyki, jeździć na rowerze, rolkach a w zimie na łyżwach.

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? Jestem aktywny na serwerze około 3 lata.
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u? Od pewnego czasu zacząłem używać serwerowego Team Speak'a, jeżeli jestem na Team Speaku'u to około 2, 3 godziny.
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? Niestety nie mam kontaktu z administracją serwera.
7. Twój nick na Team Speak-u: xCheckMe

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Pvp Classic, Pvp kit, SkyBlock Classic oraz EasyHardcore.
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? Na serwerze w dni wolne mogę spędzić 2-6 godziny w dni szkolne około 1, 2 godzin.
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb? Najlepiej z trybów znam Pvp Classic wiem gdzie jest ukryta każda skrzynia z itemami potrzebnymi do walki. Najbardziej w trybie podoba mi się zacięta rywalizacja o itemy. Poleciłbym osobom ten tryb, ponieważ na trybie jest dużo fajnych eventów można wygrać range (Event) lub $.
11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Tak, kupiłem range (VIP) zgłaszałem osoby łamiące regulamin pomagałem nowym graczom, żeby umilić im grę na serwerze.
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Moim zdaniem jestem miłą osobą pomocną, cierpliwą, mam pomysł jak rozwiązać problem oraz ukarać graczy.
13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? Po dostaniu się do administracji chciałbym zmniejszyć ilość cheaterów do 0 oraz osób które nie przestrzegają regulaminu. Pomagać starszym administratorom w robieniu nowych edycji i organizowaniu różnych eventów. Chciałbym również spróbować wprowadzić różnych ciekawych zmian jak na trybie Pvp kit po zjedzeniu zupki zostaje miska którą trzeba wyrzucić i zmniejsza czas na wymienienie w pierwszym pasku.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)? Moim zdaniem posiadam umiejętność budowania oraz szybko się uczę wiec szybko nauczył bym się pisać prze różnych skryptów.


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - KWIECIEŃ 2020 - przez xCheckMe - 08-04-2020, 09:17 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości