Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygrysek208Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - KWIECIEŃ 2020
#10
1.Twój nick na serwerze: rower1337_
2.Wiek: 17, w tym roku kończę 18.
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Jeśli chodzi o moje zainteresowania to:
-motoryzacja
-sporty walki (głównie mma)
Przechodząc  do dalszej części zdania w wolnym czasie lubię:
-grać w gry
-słuchać muzyki (przeważnie rap)
-oglądać filmy
-uprawiać sport
-spotykać się z przyjaciółmi
4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?
Aktywny jestem od 2015 bodajże marca. Natomiast na tym nicku od lutego tego roku.
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?
Tak jestem aktywny od lipca 2019r. spędzam na nim 1-3h dziennie.
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?
Tak.
7.Twój nick na Team Speak-u: rower1337_
8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?
Nadzorowałbym pvp classic i skyblocka classic
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?
Wszystko zależy od czynników jakimi jest na przykład szkoła. Na chwile obecną to 5-12h
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?
Najbardziej mi się podoba tryb pvp classic. Podoba mi się w niej wszelka rywalizacja, zbieranie przedmiotów ze skrzynek, budowanie domków lub magazynów na działkach. Poleciłbym to graczom, którzy uwielbiają starcia między graczami czasami nawet dochodzi do tzw. masówek (bitew 8vs8).
11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Oczywiście zgłaszam bugi jakie występują na różnych trybach, graczy łamiących regulamin. Pomagam też graczom, którzy zaczynają dopiero przygodę z tym serwerem.
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
- Jestem osobą kompetentną, odpowiedzialną, sprawiedliwą i godną zaufania żeby otrzymać tą role.
- Potrafię rozróżnić czy dana osoba ma makro czy po prostu jest dobra w pvp.
- Ponieważ chce serwerowi pomóc ze zwalczaniem graczy łamiących regulamin.
- Znam większości komend jakie posiada serwer.
13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób?
Pierwszą rzecz jaką chciałbym zrobić po dostaniu się do administracji jest to naprawienie komendy /ks topkills na trybie pvp classic. Wiem ona działa tylko, że nie jest dostępna dla graczy a jak widzę chat to dużo osób prosi aby to było naprawione.  Następną rzeczą jest naprawienie dostawania pieniędzy za zabicie gracza, kiedyś się dostawało (ok. 2 lata temu) teraz z niewiadomych przyczyn już nie, być może to jest wina jakiegoś pluginu. Chciałbym  zmienić modele działek chodzi mi o powiększenie ich i zmienienie podłogi z bedrocku na ziemie. Pozwalało by to graczom urozmaicić swoją działkę na wybudowaniu pod ziemią jakiegoś secret room'a bądź sporego magazynu lub piwniczki tak samo czegoś na powierzchni.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)?
Z wymienionych to umiem budować, umiem w miarę dobrze język angielski. Jeśli chodzi o naukę to chciałbym się nauczyć pisania skryptów ponieważ bardzo by to mogło rozwinąć moje umiejętności na serwerze ale również w przyszłej pracy.
Na koniec chciałbym życzyć wszystkim powodzenia Smile


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - KWIECIEŃ 2020 - przez rower1337_ - 05-04-2020, 12:22 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości