Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygrysek208Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - KWIECIEŃ 2020
#5
1. Twój nick na serwerze: magdacwaniak
2. Wiek: 16
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Lubię grać w gry i spotykać się/rozmawiać ze znajomymi.

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? Od około 2-4 tygodni codziennie (nie pamiętam dokładnie).
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u? Rozmawiam zazwyczaj całymi dniami (od około 9 rano - do 1 w nocy)od 2-3 tygodni.
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? Tak.
7. Twój nick na Team Speak-u: magdacwaniak

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Głównie jail lecz grałabym czasem też na creative i skyblocku.
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? Zależy, gdy chodzę do szkoły to 1-3h ,a np w weekendy 6-17h
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb? Jail. Najbardziej podoba mi się to, że jest tam miła atmosfera , zdobywa się następne sektory bez zbędnych zadań oraz Kilof się nie niszczy. Poleciłabym innym ten serwer pisząc na Facebooku do osób które grają w Minecrafta lub po prostu na ts lub discordzie.

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Przekonałam znajomych aby z innego serwera przeszli na ten.
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Jestem mega miła, pomocna, lojalna i kreatywna. Potrafię opanowywać swoje emocje oraz jestem bardzo kulturalna. Siedzę godzinami na serwerze oraz ts'ie. Lubie uczyć się nowych rzeczy oraz byłam kiedyś moderatorką na innym serwerze. Znam regulamin i zawsze go przestrzegam. Mam dar przekonywania innych osób do czegoś, przykładem jest przeniesienie się moich znajomych na ten serwer. Zawszę pomagam nowym graczom - między innymi udzielam porad, tłumaczę jak grać.

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? Chciałabym naprawić niektóre błędy na trybie, dodać więcej rang oraz zaproszę więcej osób aby grały tutaj. Zachęci to graczy do grania oraz więcej osób kupi rangi.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)? Lubie uczyć się nowych rzeczy. Znam język angielski, więc mogę coś pomóc. Jestem bardzo kreatywna co na pewno pomoże w różnych sprawach.


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - KWIECIEŃ 2020 - przez magdacwaniak - 01-04-2020, 02:50 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości