Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygrysek208Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - KWIECIEŃ 2020
#4
1. Twój nick na serwerze: Aleksglo2018
2. Wiek: 15
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: uprawiać sport, pomagać i grać

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? Na innym koncie grałem dosyć długo, na tym koncie gram 2-3 miesiące
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u? średnio aktywny bo zazwyczaj używam discord, ale można to zmienić
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? Nie
7. Twój nick na Team Speak-u: Aleksglo2018

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? Skyblock classic
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? 5-8h
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb? Skyblock classic, rozbudowany, można tworzyć budowle i ogólnie bardzo mili gracze, miła atmosfera.

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? podałem IP paru kolegom
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Jestem miły spokojny, lubie pomagać, sprawidliwy.

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? Dodałbym Survival, Freebuild poprzez dogadanie sie z administracja. Dodać nowe rangi na skyblock classic typu SVIP.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)? Budowanie, chęc nauki nowych rzeczy, cierpliwy (do pomagania innym osobom), średnio po angielsku i średnio po niemiecku


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - KWIECIEŃ 2020 - przez Aleksglo2018 - 01-04-2020, 02:27 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości