Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UsualTax3cheater 100 raz
#1
jezus nie mam dowodow ale naprawde jest 1000 cheaterow na skyblock np xFeralz,NajsLan ktory ma multikonto drugiekonto SkeaterPL .np wlasnie skeater skoczyl na kollegah ja od tyl na niego skoczylem a on nagle z 1 na 2sekunde sie odwrocil i nagle sie wylogowal (autodisconnect) kollegah i justynaxx moga potwierdzic mam dosyc serio,rekrutacja off skyblock nie ma zadnego moda (ja juz czekam 6 tygodni na rekrutacje) a cheatery psuja pvp na skyblock
#2
Szkoda że ja nie mam nic, A mówicie tak, Dlatego że wasze lipne "eq" wyrzuciłem poza mapę bo was zabiłem. Nie potraficie nic zdobyć, Ja i Tomecki was zabijamy bo boty z was i tyle. A ty sie na moda nie nadajesz! Wyzywasz i jesteś dzieckiem.
#3
jezus piorun wejs prosze raz wejdz na /vanish na skyblock i zobacz sam.albo wejs wgraj plugin ktory wykrywa cheaty fuzo serwerow tak robi
poptyaj caly serwer i prawie kazdy ktory na pvp sie kreci powie to samo z reszta nawed jak byc nie chcial skeaterpl i najslan to multikonto chyba ban albo cos takjego
#4
Haha NajsLan , boty ? My i boty jak ty i tomecki ITd. Maja kill aure !! Bez. Jaj !!
#5
Rekrutacja jest otwarta, a ja zapraszam do zainstalowania jakiegoś prostego programu do nagrywania, które darmowe można znaleźć łatwo na internecie i nagrywania cheaterów, zamiast bulwersowania się, że nikt z nimi nic nie robi. Nie mamy dowodów, że ktoś ma cheaty to nic nie zrobimy. A administracja to też ludzie i 24/7 nie mogą siedzieć na serwerze. Od tego macie forum, żeby zgłaszać cheaterów abyśmy my się nimi zajęli. Więc weźcie sprawy w swoje ręce, krótki filmik i ban załatwiony.
#6
etrayy dzieki za odpowiedz

ale przecierz rekrutacja zamknieta. i sorry ale juz mnie wkurzalo ze cheatery sobie siedza na skyblock Big GrinD

ale przecierz rekrutacja zamknieta. i sorry ale juz mnie wkurzalo ze cheatery sobie siedza na skyblock Big GrinD


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości