Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biomek[PROBLEM] Ghasty
#1
Witam, na SB+ cena za łzy ghasta została zmieniona z 16/700 Fe na 64/700 Fe i przez to osoby inwestujące w spawnery ghastów stracili masę pieniędzy. 
Prosiłbym o zmienienie tej ceny przykładowo na 32/700 Fe ponieważ w tej sytuacji gracze stracili masę pieniędzy na spawnery.
Thank you!
#2
Biomek pamiętaj że spawnery ghastów dalej są "coś" warte, nie mówiąc o przychodach dzięki których kupowaliście te spawnery. Wyspy, które zatrzymały się na tych powiedzmy 10 spawnerach, bardzo mocno się rozbudowały poprzez inwestycje w bloki. Zarobki miały dotyczyć wyłącznie vipów, gdzie te spawnery były dostępne do nabycia wyłącznie w sklepie vip, natomiast te były udostępniane graczom w zamian za % z dochodu (Ale to prawie bez związku). Łzy ghastów doprowadziły do wysokiej inflacji, gdzie zakupy większych ilości czegokolwiek to było machnięcie ręką. Zwiększyła się też liczba osób stojących afk na spawnerach.

Osobiście uważam, że obniżenie ceny w sklepie przyczyni się do balansu gospodarki serwera, jednak obecnie cena nie jest adekwatna do kosztu zakupu spawnera, co mogłoby zostać zmienione.

A co do zwrotu pieniędzy za spawnery, to prawie jak zakup koparki bitcoinow jak ten był wart 15k, tymczasem jego wartość spadła i żądasz rekompensaty albo przywrocenia jego dawnego kursu. To tak nie działa.
#3
Cena 700 $ za stack łez jest dobra. Popieram decyzję o zmianie ceny. Dzięki Wituusieq Smile
#4
aha czyli mcsurvi to maszynka do bitcoinów???
#5
jadovita to analogia do zwrotu pieniędzy za zakup spawnera. Wink
#6
PROBLEM ROZWIĄZANY PROSZĘ O ZAMKNIĘCIE WĄTKU!
Thank you!
#7
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

[Obrazek: 7mqjW2r.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości