Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygrysek208Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2019
#10
1. Twój nick na serwerze: purzel245
2. Wiek: 14
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Prócz grania na komputerze to uwielbiam sport (bieganie i piłkę nożną), lecz próbuje od niedawna programować w języku c++.

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze? Około 2 lata.
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u? Jestem aktywny na Team Speak-u od miesiąca, a spędzam tam co najmniej 2 godziny dziennie.
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? Posiadam kontakt z administracją na Team Speak-u
7. Twój nick na Team Speak-u: purzel

8. Które tryby głównie nadzorował byś posiadając rangę Helpera? Skyblock Classic, Skyblock Plus, Pvp Classic, Pvp Kits i Hardcore.
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze? W dni robocze 3-6h, a w weekendy od 4-8h.
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb? Znam najlepiej Skyblock Classic. Podoba mi się w Skyblocku Classic możliwości handlu na chacie z innymi graczami. Polecając powiedziałbym, że to doskonały tryb z ekonomią do grania z przyjaciółmi.

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszałem cheaterów na trybach pvp i testowałem mapę eventową na Skyblocku Classic.
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ potrafię opanować emocje, współpracować z innymi ludźmi i jestem osobą kulturalną.

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób? Poszedłbym na tryb pvp i bym banował cheaterów. Chciałbym też urozmaicić niektóre tryby np. na skyblocku classic nowy quest .
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)? Jak pisałem już, uczę się programowania i z biegiem czasu mógłbym pomóc w pisaniu nowego trybu/naprawiania błędów etc.


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2019 - przez purzel - 02-08-2019, 09:11 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości