Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tygrysek208Rekrutacja HELPER - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2019
#21
1. Twój nick na serwerze: Mój nick to Baldus
2 . Wiek: 17
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Moim ,,oczkiem w głowie'' jest MMA. Uwielbiam oglądać jak i trenować ten oto sport. Zdarza mi się grać w piłkę nożną, lecz miałem za dużo kontuzji związanych z tym sportem. Również do moich zainteresowań należy zaliczyć oglądanie bosku, skoków narciarskich jak i siatkówki.
4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?:  Na serwerze mcsurvi  byłem aktywny kilka lat temu pod innym nickiem. Od lipca 2018 roku większość czasu spędzałem na mineserwer, lecz zdarzało mi się grać na mcs ale nie tak często jak na mineserwer.
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: Jestem aktywny na Team Speak-u od lipca 2018 roku. Na TS spędzam od 2 do 6 godzin dziennie, zależy też od dnia w którym jestem aktywny na nim.
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: Tak, mam kontakt z administracją na Team Speak-u.
7. Twój nick na Team Speak-u: Mój nick na Team Speak-u to Apacz
8. Które tryby głównie nadzorował byś posiadając rangę Helpera?: Posiadając rangę Helpera nadzorowałbym SkyBlock +, Creative, PvP.
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?: Na serwerze mogę spędzić minimum 3 godziny dziennie. Zależy od dnia,tak jak w przypadku aktywności na Team Speak-u.
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?: Najlepiej znam SkyBlock +. Co w nim sie najbardziej podoba? Dobre pytanie!. Otóż najbardziej podobają mi się różnorakie questy związane s trybem, ciągła rywalizacja graczy w rankingu wysp, zdobywanie jak najlepszych itemów na trybie. Takowy tryb poleciłbym bym w bardzo prosty sposób. Jeśli gracze  minecrafta chcą zaznać prawdziwej rywalizacji, wykazać sie umiejętnością pokonywanie bossów, budowania wysp to ten serwer i tryb jest najlepszy dla niego.
11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Dołączyłem do Ekipy SkyBlock na ts, zaproponowałem kilka zmian na SkyBlock, które zostały wprowadzone. Najlepsze jednak nadejdzie otóż pomagam w projekcie nowej edycji SkyBlock'a.
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Dlaczego mnie?. Uważam, że jestem osobą, która bierze uwagi do serca i jakakolwiek uwaga jest przeze mnie analizowana. Staram się poprawić to co zostało mi wypomniane przez osoby bardziej doświadczone. Zawsze chętnie jestem w stanie pomóc jeśli dana pomoc jest ode mnie wymagana. Jestem również osobą doświadczoną w byciu adminem(byłem administratorem na mineserwerze).
13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób?: Pierwszą rzeczą która chciałbym wprowadzić na tryb SkyBlock+ jest oczywiście nowa edycja, którą chcemy skończyć jak najszybciej. Następnie mam w planach urozmaicić tryb w postaci np: questów na Halloween i nie tylko na ten dzień. Chciałbym zająć się nowymi permisjami dla Vipów, mam na myśli dodanie nowych permisji.
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie,
języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)?:
Do umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera jest znajomość języka angielskiego, nie jest to jakiś wysoki poziom, ale zawsze staram się pomóc ze wszystkich sił. W swoim życiu napisałem jeden skrypt, lecz najpierw zostało mi wytłumaczone jak mam to zrobić więc również mam chęci do nauki nowych rzeczy.
#22
1. Twój nick na serwerze
- rlid
2. Wiek
- 15
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym
- grać na waszych serwerach

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?
- Od 4 lat na innym koncie
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?
- nie mam go
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?
nie mam go
7. Twój nick na Team Speak-u
-nie mam go
8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?
- creative
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?
- około 6 godz
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?
-creative jest to tryb w którym możesz się odpreżyć i popisać z innymi graczami oraz polepszać swoje umjejętności budownicze
11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
- tak zgłaszałem na innym koncie osoby które używały nie cenzuralnych słów
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
-ponieważ jestem osobą kulturalną oraz wiem jeki to jest obowiazek
13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób?
- na creative zbanować graczy któży używają nie cenzuralnych słów oraz organizować eventy na creative oraz różne gry w które grali by gracze
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)?
- tak umiem nawet dobrze budować oraz zna troszkę komend
#23
1. Twój nick na serwerze: mclolmc
2. Wiek: 14
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: W wolnym czasie lubię grać w gry i spotykać się ze znajomymi.
4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?  Od 2 lat.
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?:  Na Team Speak-u jestem aktywny od 4 miesięcy, spędzam na nim od 4-14 godzin.
6:Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u? Tak, posiadam dobry kontakt z administracją Team Speak-u.
7. Twój nick na Team Speak-u: mclolmc
8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?  Posiadając helpera nadzorowałbym głownie PVP Classic i PVP Kits
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?: Od 3 do 8 godzin.
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?:  Najlepiej znam PvP Classic Podoba mi się dlatego, że lubię pojedynki z innymi graczami. Poleciłbym ten tryb osobom które lubią klasyczne pvp Typu "Szukanie skrzynek po mapach" i rywalizacje między graczami.
11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Zgłaszałem osoby łamiące regulamin.
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Ponieważ posiadam dobry kontakt z administracja i jestem pracowitą osobą.
13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji. W jaki sposób?:  Po dostaniu sie do administracji chciałbym zmienić mapy na trybie PvP classic, ponieważ są one już bardzo długo na serwerze i fajnie byłoby "Odświeżyć" troszkę Classica. Na trybie PvP Kits dodałbym nową klasę np "Flash" miałaby umiejętność szybkiego biegania.  
14. Czy posiadasz jakieś umiejętności, które mogą być pomocne w rozwoju serwera (np. pisanie skryptów, budowanie, języki obce, chęć nauki nowych rzeczy itp.)?:
Niestety nie, nie posiadam żadnych umiejętności ale mam chęć do nauki nowych rzeczy
#24
REKRUTACJA ZAMKNIĘTA




[Obrazek: skladaniepodan.png]
Hej!

Zamykam wątek rekrutacyjny na Helperów McSurvi.

Dziękujemy wszystkim za złożone podania.

Do niektórych z Was rozesłane zostaną zaproszenia na PW na wstępną rozmowę rekrutacyjną na Team Speak-a (drugi etap rekrutacji).
Terminy rozmów upływają 30.08.2019

Po rozmowach w ciągu kilku najbliższych dni, zostaną ogłoszone wyniki.
#25
Wyniki Rekrutacji
[Obrazek: MgRTPan.png?1]
Witajcie. 

Po analizach uwzględniających Waszą historię na serwerze, zachowanie na chacie, Wasze rozmowy i pomoc graczom, poprawność danych i historię na forum, obecność na Team Speak-u, tematykę rozmów z Wami, omawiane tematy, jakość kontaktu jaki z nami mieliście przez ostatnie miesiące na Team Speak-u oraz wyniki rozmów rekrutacyjnych ogłaszamy: 

Osoby którym udało się pomyślnie przejść przez obydwa etapy rekrutacji otrzymały wiadomość prywatna wraz ze wszystkimi ważnymi informacjami dot. dalszego postępowania.

Bardzo proszę nowych Helperów o umówienie się ze mną na rozmowę wprowadzającą na Team Speak-u.
Szczegóły przyjęć warunkowych omówione zostają podczas rozmów.

Pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia na Team Speak-u
szumielxd_



W razie jakichkolwiek pytań związanych z administracją, rekrutacją zapraszam do kontaktu ze mną poprzez PW na forum bądź Team Speak.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości