Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KremiorspokkePropozycja dla trybu Creative {2019}
#1
Big Grin 
Zróbcie eventy np. na budowanie,speed builders czy coś takiego, Smile Bo bardzo fajnie by było coś takiego zobaczyć ! Pozdrawiam Kremiorspokke Tongue

A i że mogą być nagrody typu : Podpisy,Główki Tongue
[Obrazek: latest?cb=20111223145016]
NameDividedBy5 Pozdrawia 
#2
Administracja Cie nie lubi wiec ja Ci grzecznie odpowiem Cool Codziennie widać ich na forum, post ma kilkaset wyświetleń ale nikt nawet nie raczy Ci odpisać.
Ten serwer ma tylu graczy że prędzej im się opłaci go usunąć lub ewentualnie zrobić nową edycję. Nie wysilaj się nawet pisząc posty na forum, nikt na nie nie zareaguje, a już na pewno nie masz co liczyć na zmiany. Fajnie że próbujesz coś ogarnąć ale wybacz, to na nic.

Pozdrawiam cieplutko Smile
#3
(20-06-2019, 10:04 PM)SpriNt napisał(a): Codziennie widać ich na forum, post ma kilkaset wyświetleń ale nikt nawet nie raczy Ci odpisać.
Creative to brożka Zaborka, więc on decyduje co się tam dzieje. A że nie jesteśmy komputerowymi maniakami to mamy sprawy ważne i ważniejsze. W tym momencie zaboreq ma ważniejsze sprawy nie związane ze światem wirtualnym, co skutkuje jego znikomom aktywnością.

(20-06-2019, 10:04 PM)SpriNt napisał(a): Ten serwer ma tylu graczy że prędzej im się opłaci go usunąć lub ewentualnie zrobić nową edycję.
Lubię wyzwania. Może znajdę czas pomiędzy tworzeniem nowej edycji Jaila, update'm SkyBlock'a, pisaniem sporego patcha na WD z MF'a i kilkoma mniej ważnymi projektami. No cóż... jeszcze zostaje kwestia świata poza komputerem, ale tym juz się dzielić nie będę.

(20-06-2019, 10:04 PM)SpriNt napisał(a): Nie wysilaj się nawet pisząc posty na forum, nikt na nie nie zareaguje, a już na pewno nie masz co liczyć na zmiany. Fajnie że próbujesz coś ogarnąć ale wybacz, to na nic.
Grunt to motywacja c:
Ps. Od pół roku czekam aż się do mnie zgłosisz w sprawie tej działki. Ignorant :x

(20-06-2019, 10:04 PM)SpriNt napisał(a): Administracja Cie nie lubi wiec ja Ci grzecznie odpowiem
Schopenhauer'em zaleciało. Życie nie ma sensu, wszyscy zginiemy! Oczywiście tym się konczy pochopne wyciąganie wniosków. Ale dobrze czasem cofnąć się do epoki z końca XIX wieku, powspominać.



Wątek zamknę, panicznie boję sie krytyki i konfrontacji.
Zaboreq znajdzie czas to się wypowie.
(20-06-2019, 10:04 PM)SpriNt napisał(a): Pozdrawiam cieplutko Smile
#4
Wakacje się zaczynają, graczy jest coraz więcej więc i eventów będzie więcej. Aktualnie mam plany zrobić ich kilka, między innymi związanymi z nowym spawnem i działkami obok niego.

Co do nagród - Podpisy jako iż można powielać są słabym pomysłem, główki także. Prędzej przemyśle stworzenie jakiejś ciekawej rangi *u*

Tyle jeśli chodzi o eventy budowlane na creativie.

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

[Obrazek: 144ffca5f9183.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości