Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wit675@wp.pl[Odrzucone] [UNBAN]
#1
1. obdonald
2. 26.04.2019 około 15:28
3. Byłem wcześniej zbanowany za (podanie adresu) a chciałem podać koleżance adres serwera do teamspeaka3
4. Biegałem po spawnie ogólnie miała być potyczka gildi PKX (nazwa gildi) z WoW (moją gildią) aż tu nagle jestem przeteleportowany do sprawdzarki i kazano mi ściągać programy w ciągu 5 minut a jak nie to permban spytałem admina dlaczego jestem sprawdzany i wogóle to mi odpisał, że losowanie gram w minecraft'a już długo i na żadnym serwerze nie spotkałem się z taką sytuacją, że admin sprawdza graczy z przypadku w wyniku losowania który i tak był pewny, że ja wypadnie ponieważ wczesniej dostałem mute za obrażanie post555 i sconsol pomimo tego, że sami mnie obrażali.
5. Tak jak już wcześniej pisałem chcę grać na tym serwerze ponieważ uważam, że ten serwer jest spoko
6. brak współpracy w trakcie sprawdzania
7. szumielxd_
#2
Skoro chcesz grac na serwerze to musisz przestrzegac jego regulaminu. A tego, jak zakladam nawet nie raczyles przeczytac. Skoro zalezy ci na tym serwerze to pobierz skype i zapros szumielxd. Masz czas do dzisiaj wieczór. Zarezerwuj sobie godzinke na dokladne sprawdzanie, cokolwiek wyda mi sie podejrzane i nie masz co liczyc na UB. Oczywiscie nie byloby takiego problemu gdybys jak normalny czlowiek pobral skype/teamvievera zamiast 7 minut uzalac sie nad swoim losem.
Potraktuj to jako TRZECIA juz szanse.
#3
przepraszam ale nie miałem już dzisiaj czasu czy mógłbym się umówić 27.04.2019 na rano ?

bardzo mi zależy na tym już mogę nawet pobrać tego skype
#4
Dzisiaj zaczal mi sie tygodniowy urlop, wiec decyzję zostawie reszcie administracji.
#5
Szumiel dał ci termin stawienia się na sprawdzanie. Na kontroli się nie pojawiłeś. Trzeciej szansy nie będzie.

[Obrazek: 76d734847afd2.jpg]
Honesty doesn't hurt Heart




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości