Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ItachiUchihaPiękna obsługa serwera
#1
Witam mam pare screenów 2 są dla Moda Zaboreq czy jakoś tak który pięknie traktuje graczy a to do tego zaraz przejdę ale najpierw są otóż 2 screeny ponieważ pytał czy ktoś mnie na tym serwerze wyzywał itp. więc jednak pokarzę czego nie chciałem robić ale mam też screena jak traktuje graczy serwera na którym jest G.Modem czy jakoś tak Smile
Najpierw pokarzę piękne zachowanie naszego serdecznego G.Moda a dalej są zdjęcia kiedy ludzie mnie obrażali tak jak chciał to zobaczyć P.Zaboreq https://imgur.com/a/GpcLiAD
Życzę miłego dnia i poproszę o jakiegoś unbana
#2
Tbh? nie widzę w tym obrazy, stwierdziłem fakt twojego tłumaczenia się, poprosiłem abyś wszedł na ts i wyjaśnił sobie sprawę z Shacard. Nie liczyłem na miliard wiadomości o tym jaki on jest, a jaki nie jest. Bana dostałeś słusznego, i nawet nie raczyłeś przyjść na ts wyjaśnić sytuacji, zdarza się ;P Jeśli faktycznie określenie " płacz na chacie" obraziło cię na tyle żeby aż tak się rozpisać na forum, to z całego serduszka przepraszam c:

P.S co do tych ss z obrażania, zrób oddzielny post i dodaj datę kiedy dokładnie się to stało (Przewinienie ma 7d ważności)
[Obrazek: 144ffca5f9183.png]
#3
(17-03-2019, 06:04 PM)ZaborQ napisał(a): Tbh? nie widzę w tym obrazy, stwierdziłem fakt twojego tłumaczenia się, poprosiłem abyś wszedł na ts i wyjaśnił sobie sprawę z Shacard. Nie liczyłem na miliard wiadomości o tym jaki on jest, a jaki nie jest. Bana dostałeś słusznego, i nawet nie raczyłeś przyjść na ts wyjaśnić sytuacji, zdarza się ;P Jeśli faktycznie określenie " płacz na chacie" obraziło cię na tyle żeby aż tak się rozpisać na forum, to z całego serduszka przepraszam c:

P.S co do tych ss z obrażania, zrób oddzielny post i dodaj datę kiedy dokładnie się to stało (Przewinienie ma 7d ważności)

Jak mówiłem nie chce żeby te osoby dostały bana czy coś bo to tylko gra a na ts'a nie mogłem jak i nie mogę wejść poprzez sprawy osobiste i nie dałbym rady wymienić zdania z Shacardem
#4
Gra w której jest regulamin którego trzeba przestrzegać, po co dawałeś screeny gdzie ludzie cie obrażali, jeśli nie chcesz by zostali ukarani? To się mija z celem.
Dla ciebie jak i Shacarda lepiej będzie jak się pogodzicie, a przynajmniej przestaniecie prowokować. To wam tylko będzie przeszkadzało w grze, zresztą jak widać po twoim banie.
[Obrazek: 144ffca5f9183.png]
#5
Popieram!
Administracja tutaj jest do bani!
Mnie zbanowano za moje rzekome multikonta (szumiel pokazał moje IP razem z tamtymi kontami chociaż moje IP jest zupełnie inne niż ich, czyli przerobił screena)
I teraz żądają ode mnie kasy za unbana
Więc tygrysek208 powiniem sam dostać perma a szumiel - degrada po sfalsyfikowaniu screena
#6
Ban sluszny, a w razie jakichkolwiek pytan zapraszam na TeamSpeak'a ip: ts.mcsurvi.pl.
Powyzszego postu nawet nie bede komentowac, gdyz i tak wiem ze zadnych efektow to nie przyniesie.

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości