Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
debliniak[Odrzucone] [UNBAN] debliniak
#1
1. debliniak
2. 12.02.2019. Godzina około 21:30
3. Nie
4. Pewien sprawdzany gracz chciał żeby mnie też sprawdzono. Helper sprawdzał mnie przez dłuższy czas i dostałem bana za posiadanie autoclicker'a służącego do innych celów (do gry w robloxie). Tłumaczyłem mu, że nie używałem tego do PVP, ale skończyło się to banem...
5. Ponieważ zostałem zbanowany niesłusznie moim zdaniem i mój skill jak zwykle musiał być podejrzany.
6. Jesteś zbanowany od: 2019-02-12.
   Nadany przez: Morvinz2
   Powód: posiadanie cheatow
7. Morovinz2
#2
8.Użytkownikowi zabrania się pod rygorem całkowitej blokady konta POSIADANIA lub korzystania z wszelkich modyfikacji gry ułatwiających rozgrywkę na serwerze (np. Huzuni, Nodus, Xray i innymi ułatwiającymi rozgrywkę bądź nie wymienionymi w liście modyfikacji dozwolonych). Przyznanie się do ich POSIADANIEM jest równoznaczne z ich używaniem. Dozwolonymi modyfikacjami są: Optifine, Minimap, Armor/Effect Status, Replay Mod oraz Shaders.

W regedicie znalazłem ci autoclickera, nie wnikam czy to było do "robloxa" czy do czegoś innego,autoclickera można także używać w minecrafcie a jak sam podpunkt mówi samo Posiadanie jest karane banem. Autoclickera miałeś z ostatnią datą modyfikacji 9 lutego,nie jest to długi czas.

Unbana nie dostaniesz.
#3
[Obrazek: 76d734847afd2.jpg]
[Obrazek: 7mqjW2r.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości