Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
N1ne[UNBAN] xN1ne
#1
1) Nazwa użytkownika zbanowanego: xN1ne
2) Data i godzina nadania kary: 08.02.2019r., 14:12
3) Czy byłaś(eś) wcześniej karana(y)? Tak, byłem. Jednak nie odwołałem się od bana ani razu. Jest to 3 śmieszna sytuacja, w której dostaje nieświadomie bana. Pierwsza to była za napisanie koledze na /msg ts3, na którym rozmawiamy. Druga- ban za nierozpakowane huzuni sprzed 2 lat. A teraz...
4) Opis sytuacji: Otóż klepając się z pewnym graczem (pomijając fakt, że posiadał on AntyKnocka (xD)) zostałem wezwany na sprawdzanie. Znaleziono na moim komputerze TinyTaska. Bronie się rękoma i nogami, że nie był używany na waszym serwerze. Nie wiem, co to za różnica, czy takowego usunę czy zostawię. Jeżeli czułbym zagrożenie, to nie jestem upośledzonym 9-latkiem i pewnie bym usunął. Jednak nie złamałem żadnego z punktów regulaminu. TinyTask nie służy tylko do rozgrywki, ale znalazł też swoje praktyczne zastosowanie. Przykładowo żartowanie sobie z mamy, że ktoś się włamał na komputer -.-. Jeżeli jakiś punkt złamałem, proszę o podanie go tutaj.
5) Dlaczego chcesz dostać unbana: Uważam, że ban jest niesłuszny i bezpodstawny. Jest to co najmniej śmieszne, że bijąc się z cheaterem to ja byłem sprawdzany. Co z tego, że byłem niegdyś członkiem administracji, zrobiłem coś dla tego serwera. Ważniejsze jest rozdawanie banów teorytycznie za nic. Nie widzicie tego, że w ostatnim roku liczba graczy spadła dwukrotnie? Zadajcie sobie pytanie, czym jest dla was funkcja administratora. Faktyczne pomaganie graczom, i służenie pomocą, czy rozdawanie banów bezpodstawnie?
6) Treść Bana: Wspomagacze/Sprawdzony (Jeszcze raz zapytam. Jakich wspomagaczy użyłem, bo ja na prawdę nie wiem).
7) Osoba banująca: LukaSio.

~N1ne
#2
Witam,


 W woli wyjaśnienia.. U gracza, z którym się biłeś nie zauważyłem żadnych niedozwolonych modyfikacji, lecz został on zbanowany za coś innego, a Ciebie natomiast wziąłem na sprawdzanie, ponieważ już nie raz byłeś zgłaszany i akurat zacząłeś się pojawiać na antycheat. 
 Miałem podejrzenie dot. macra, lecz znalazłem u Ciebie TinyTaska. Od razu pomyślałem, że używałeś go do kopania na naszym serwerze i powtarzanie czynności, bo dodatkowo był pobrany tydzień temu, więc ban nie był całkiem bezpodstawny jak wspominasz. Po rozmowie z kilkoma osobami z administracji i krótkich przemyśleniach zostaniesz odbanowany.

Pozdrawiam
Honesty doesn't hurt Heart




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości