Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
N1nePoprawka w regulaminie.
#1
Witam.
Ostatnio, odświeżając sobie regulamin, zacząłem zastanawiać się nad jednym z punktów regulaminu w paragrafie §4.
Pozwolę sobie zacytować:

"8.Użytkownikowi zabrania się pod rygorem całkowitej blokady konta posiadania lub korzystania z wszelkich modyfikacji gry ułatwiających rozgrywkę na serwerze (np. Huzuni, Nodus, Xray i innymi ułatwiającymi rozgrywkę bądź nie wymienionymi w liście modyfikacji dozwolonych). Przyznanie się do ich posiadaniem jest równoznaczne z ich używaniem. Dozwolonymi modyfikacjami są: Optifine, Minimap, Armor/Effect Status, Replay Mod oraz Shaders."

Ja takowy punkt złamałem niedawno posiadając na komputerze chyba najpopularniejszą nielegalną modyfikacje (tj. huzuni). Jednak sprawdzający doskonale wiedział, że była ona nierozpakowana i nieruszana od ponad 2 lat.

Do czego dążę?

Otóż z tego co się dowiedziałem, część administratorów za to banuje, a część po prostu każe usunąć z komputera. Rozumiem, że jest to gra w ruletkę? Jednak nie wpływa to ani w 1% na rozgrywkę.

To powinna być nasza sprawa, co posiadamy na komputerze. Jeżeli administrator ma obowiązek sprawdzić, czy korzystamy z nielegalnej modyfikacji, niech sprawdza w plikach z minecrafta, a nie przeszukuje każdy folder na PC. Z tego co mi wiadomo, to niemożliwe jest usunięcie, czy też przeniesienie pliku podczas korzystania z niego. Co to za różnica, czy ktoś bardziej ogarnięty z regulaminem usunie na szybko pliki z cheatami, czy też zwykły Kowalski nie będzie wiedział, że może dostać bana za coś, co nie spodoba się administratorowi, ale nie wpływa w żadnym stopniu na rozgrywkę. Dla mnie jest to po prostu śmieszne.

Dodatkowo słowo "posiadanie" to trochę zbyt ogólny termin. Nie dziwie się administracji, że zdania są podzielone. Dla jednego posiadanie może równać się z samym korzystaniem. A dla drugiego z ów posiadaniem na komputerze.

Reasumując, ten punkt według mnie wymaga poprawki.

Pozdrawiam.
~N1ne
#2
@refresh
#3
Wraz z całą Administracją bezapelacyjnie doszliśmy do wniosku, że punkt nie wymaga poprawki. Jest on jak najbardziej słuszny i potrzebny. Jeśli jesteś w stanie wytoczyć mocne argumenty które mogłyby zmienić nasze zdanie, umów się proszę ze mną w wiadomości prywatnej na rozmowę. Temat uznaje za zamknięty.

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

[Obrazek: 144ffca5f9183.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości