Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
King_k_RoolPytania i prożby dotyczace Mcsurvi 2019/2020
#6
to nie kaprys ;/ i tylko mi chodzi aby Odświezyć jak jestes taki leniwy aby cos takiego zrobic to trudno , to sie nie doczekamy sie nowosci na Mcsurvi ty tylko na MineFoxie i Mineserwer cos robisz a na Mcsurvi nic...

a czk dodałes jedna rzecz!
Te Logowanie Premium ;/ hmm na co to komus wiekszosc osob ma Wersje Crakowana wiec jedynie mniejszosc bedzie mogła skorzystac ;/ i logowanie nie jest duzym problemem i to wógule nic nie dodaje do rozgrywki pewnie TY cos o tym powiesz ze jest ale ja wiem ze nie.

Chodzi o logo??? po prostu xD chodziło mi o te pytania o zmianki a nie te logo chodziło mi w tym watku że:
- Czas na odświezenie nie bede pytał ile juz lat ma ten styl ;/ logo tym bardziej , wógule sie nie zmieniło
- Nowosci na Mcsurvi - nic ciekawego sie nie pojawia poprostu nic zadnych eventów , zadnych aktualizacji {serwera}
Admin znajdz sb na Mcsurvi drugiego Admina { żeby mógł sprawowac na Mcsurvi bo ty to nwm kiedy sie pojawisz na nim zadko jestes na nim tylko na Tym Minefoxie i Mineserwer i tyle gzz

dziekuje za odp "{
Chce aby Admin odpowiedział


Wiadomości w tym wątku
RE: Pytania i prożby dotyczace Mcsurvi 2019/2020 - przez King_k_Rool - 07-02-2019, 06:05 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości