Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
King_k_RoolPytania i prożby dotyczace Mcsurvi 2019/2020
#3
Cześć.
Uważam, że wprowadzanie nowych trybów jest bezsensowne. Kiedyś ich było aż za dużo, więc gracze nie grali na większości. Zmusiło to administracje do usunięcia części. Nie znam szczegółów, jednak widzę, że ich ilość znacznie się zmniejszyła.

Jeżeli chodzi o interfejs lobby, mi osobiście nie przeszkadza. Jednak odświeżenie nie było by też złe. Ale musisz pamiętać, że nad taką zmianą ktoś musi popracować. Więc jeżeli nie jest konieczna, uważam, że dotychczasowy wystarczy.

Silnik nie jest wcale tak zły. Oczywiście, każdy z nas chciałby grać na jak najpłynniejszym serwerze. Jednak jest to także jakiś wydatek, i to nie mały. Także uważam, że nie ma takiej potrzeby.

Logo z tego co mi wiadomo, nie wpływa na rozgrywkę. Uważam, że ta propozycja jest bezsensowna. To jest tylko i wyłącznie moja opinia, z którą nie każdy musi się zgadzać. Poza tym, sądzę, że większość graczy przyzwyczaiło się do tego diamenciku i zmiana nie przyniosłaby żadnych korzyści.

Ze stworzeniem nowego spawnu też jest bardzo dużo roboty. Myślisz, że administracja ma na to czas? Spawn jest moim zdaniem bardzo ładny i nie potrzebuje żadnej zmiany.

Jak dla mnie, zadania byłyby ciekawym urozmaiceniem rozgrywki. Jednak z tym też będzie dużo roboty i nie wiem, czy administracja znajdzie na to czas. Popieram ten pomysł i mam nadzieję, że serwer zacznie stawiać kroczki w tym właśnie kierunku.

Pozdrawiam.
~N1ne


Wiadomości w tym wątku
RE: Pytania i prożby dotyczace Mcsurvi 2019/2020 - przez N1ne - 04-02-2019, 09:02 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości