Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
karoLpszyjaciel[Odrzucone] Ban za obrazanie NA ZAWSZE, i inni gracze obrazajacy.
#1
Question 
1) Nazwa użytkownika zbanowanego:[/b]
2) Data i godzina nadania kary:
3) Czy byłaś(eś) wcześniej karana(y)?
4) Opis sytuacji:
5) Dlaczego chcesz dostać unbana:
6) Treść Bana:
7) Osoba banująca:
1) karoLpszyjaciel
2) 28.01.2019 w okolicach 17-18
3) Nie
4) Dostalem bana na zawsze za obrazanie graczy na trybie skyblock. Pozniej zrobilem drugie konto, bo dostalem bana na zawsze,i na drugim koncie znow obrazalem (rodzicow tez) jednak dostalem bana tylko na jeden dzien.
5) Kiedy weszlem na serwer z juz trzeciego konta, bo na forum nie moglem zmienic hasla (email nie przychodzi) a nie pamietalem go, powiedziano mi zebym sprawdzil czy dobrze wpisalem itp. i poczekalem. Zrobilem w koncu nowy email i konto i pisze tego posta. Mod mi powiedzial ze moze dostalem bana na zawsze na jednym, bo wyzywalem "mocno", ale co to znaczy? Jak mozna wyzywac "mocno", to bez sensu. Tak samo wyzywalem na jednym, jak i na drugim koncie, i jeszcze dodam ze nie tylko ja wyzywalem a kubster89 dostal tylko kicka czyli stracil 9 sekund zycia. Nie rozumiem na jakiej podstawie dostalem perma bo wyzywalem "mocno" a w takiej samej sytuacji dostalem tez bana na 1 dzien.
6) obrazanie gracza i jego rodzicow
7) Wituusieq za perm, Kubix14 za ban na jeden dzien

Naprawde nie rozumiem tego Undecided
#2
Ja też tego nie rozumiem. Najwyraźniej nastąpiła drobna pomyłka. Widocznie kubix pomylił nieco czas bana. No cóż... ban już poprawiony na permanentny. Dziękujemy za grę na serwerze, jednak osób które nie potrafią się zachować na serwerze mimo licznych ostrzeżeń tolerować NIE BĘDZIEMY.
#3
Licznych ostrzezen?? Co?? Gdzie te ostrzezenia byli?
#4
[Obrazek: 76d734847afd2.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości