Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MikoDlaczego nie dostałem u pomienia ???
#1
Dlaczego taki gracz nie dostanie u pomienia , że ma zmienić swój nick ,ponieważ dostanie bana.Nick już mam zmieniony moim zdaniem każdy gracz który ma nie odpowiedni nick powinien dostać u pomienia albo bana na 15 minut zmień nick.No szkoda fajnie się grało Big Grin
#2
Skoro grasz już na nowym nicku, to w jakim celu potrzebny jest Ci unban na tym, który łamał regulamin?
Doing is better than saying.
#3
Nie gram na nowym nicku ponieważ mam premium i nie będę pobierał nonpremium 

Dlatego chciałbym ub na moim premium.Skoro inni mogą sie odwołać to ja też jeśli ja złamałem regulamin na tym koncie to dlaczego jak ktoś z innych graczy dostał bana to też grał na koncie które złamało regulamin i dostał ub wiec no :0
#4
Ban jest na nick, a jak sam napisałeś nick już zmieniłeś, więc czemu miałbyś pobierać jakiś inny launcher.
Doing is better than saying.
#5
Zmieniłem nick na Mistrz-uuu i ono niby ma hasło jak ja na nim się nigdy nie logowałem
#6
Każdy może sobie wybrać taki i nick i na nim grać. Najwyraźniej ktoś już się zarejestrował, a jak nie jest to twoje konto premium to wymyśl sobie jakiś inny nick.
Honesty doesn't hurt Heart


#7
Nie wcale to nie jest moje konto premium ;D wcale o jezu daj mi reset hasła i gitara serio to jest moja premka Za 30 dni dopiero mogę zmienić nick wiec nie zmienię tak działa minecraft premium :d
#8
Jeśli to nie jest twoje konto nie zresetujemy ci hasła. Nick, który podałeś jest zajęty i musisz wymyślić jakiś nowy. Jak nie możesz zmienić to nie pozostaje ci nic innego jak zainstalować innego minecraft'a np.Shiginima, albo zyczu. Myślę, że temat został wyczerpany.
Honesty doesn't hurt Heart


#9
No dobra dzięki za wszystko. Może za 30 dni wbije Big Grin A co do banów za to powinny być na np tydzień a nie na zawsze to taki tip Big Grin To za 30 dni sie widzimy szkoda tylko mojej wyspy Big Grin
#10
Ban czasowy za niewlasciwy nick? Glupota...
wejdziesz na wulgarnym nicku i dostaniesz bana, dajmy na tydzien. I po tygodniu mozesz juz niby normalnie grac na tym nicku?
Jest to serwer no-premium, wiec bany dajemy na nick nie na UUID. Wystarczy zmienic nick na prawidlowy i po problemie.

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości