Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpinningRekrutacja HELPER - McSURVI [Grudzień 2018]
#10
1. Twój nick na serwerze:ShadowBlade.
2. Wiek:18 lat.
3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym:Lubię słuchać muzyki,grać na komputerze,czytać książki,oglądać filmy.

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Ogólnie od 5 lat ale największą aktywność wykazałem w ciągu 2 lat.
5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: Jestem aktywny na Team Speak-u Od około 2 lat spędzam na nim około 4-6 godzin w weekendy ciut więcej Koło 8.
6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: Mam Świetny kontakt z
administracją.
7. Twój nick na Team Speak-u:ShadowBlade.

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? PvP Classic.
9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Od 4 Do 8 godzin nawet dłużej.
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?: Najlepiej Znam Tryb: PvP Classic.Najbardziej mi się w nim podoba to,że całkiem sporo osób na nim gra i można się nieco podszkolić w PvP Smile. Poleciłbym ten tryb osobom,które uwielbiają pvp i chciałyby nauczyć się bić oraz poznać innych graczy i nawiązać z nimi sojusze.

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Cóż mimo tego,że pewnie 3/4 osób to napiszę to ja również Smile : Zgłaszałem osoby, które używały wszelkiego rodzaju cheatów i wspomagaczy głównie na helpopie ale na Team Speak-u również się zdarzało,upominałem graczy zachowujących się niewłaściwie oraz zgłaszałem wszelkie błędy i usterki związane z trybem.
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Może i tego nie pokazuje ale potrafię być odpowiedzialną i konsekwentną osobą.

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji:Na pewno postarałbym się aby zmniejszyć liczbę osób,które cheatują i tym samym psują rozgrywkę innym graczom aby grało im się po prostu lepiej i nie mieli problemu że na każdym kroku są zabijani przez osobę z np:Killaurą.

Dzięki za przeczytanie pozdrawiam administrację oraz osoby,które pisały podania oraz życzę miłego dnia/wieczoru i powodzenia. Big Grin

~ShadowBlade ^^ <3.


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - McSURVI [Grudzień 2018] - przez ShadowBlade - 05-12-2018, 06:25 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości