Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpinningRekrutacja HELPER - McSURVI [Grudzień 2018]
#7
1. Twój nick na serwerze: the444r
2. Wiek: Obecnie posiadam 20 lat(rocznikowo 21)
3. Zainteresowania: Militaria są moją pasją, posiadam wykrywacz metalu i czesto smigam po lasach szukajac skarbów.
4. Od kiedy jestes aktywny na naszym serwerze: Na mcsurvi aktywny jestem juz od jakis 4/5 lat. :p
5. Czy jestes aktywny ja naszym team speaku: Kiedys bylem tam dzien w dzien teraz cieżko powiedziec ;/
6. Czy masz kontakt z administracja: Jak narazie nie mialem żadnego problemu ani sprawy do administracji, aczkolwiek domyslam sie ze sa bardzo pomocni :*
7. Twój nick na ts: nesi_98
8. Ktore tryby: JAIL/PVP no i mój ukochany skyblock
9. Ile czasu dziennie mozesz spedzac na serwerze: max 3 h dziennie, no chyba ze jest wolne Tongue
10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?: Skyblock, jakos mam sentyment do tego trybu, jak moge polecic? Oczywiscie zajebista atmosferą i moim towarzystwem :p
11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Oj i tu moge wymieniac:
-Bylem administratorem na mcsurvi prawie rok (jak server prowadzil piorun)
-projektowałem mapy pod serwery pvp/block party i inne
-bylem zawsze dostepny i bardzo pomocny!
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Jestem osobą w pewnym stopniu dorosłą umiem dojsc do konsensusu w każdej sytuacji Tongue
13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji:
Na serwerze mcsurvi nie zmieniłbym absolutnie nic, jest jak najbardziej doskonały i mam mega sentyment. Od zawsze jest u mnie na 1 miejscu  nie tylko na liscie mc ale i w sercu <3
A ulepszyć moge jedynie swoja gre w mc ;v


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - McSURVI [Grudzień 2018] - przez the444r - 04-12-2018, 08:45 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości