Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpinningRekrutacja HELPER - McSURVI [Grudzień 2018]
#5
1. Twój nick na serwerze: ChlebcioGun

2. Wiek: 16

3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: Uwielbiam szkicować,rysować i jestem bardzo kreatywny , w wolnym czasie lubię spedzać z rodzina i lubie wychodzic na długie spacery

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: jestem aktywny od 1.5lat

5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: Już mam Ts,ale nie używam go narazie,jeśli go zacznę używać to bym był taka godzinke.

6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: Nie ,ale na steamie mam kontakt z Lukasio

7. Twój nick na Team Speak-u:  Chlebcio

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera?
Creative,Pvp Kits i Skyblock

9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: W dni szkolne to 1-2 godz a wekendy to dłużej.

10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?:
Najbardziej znam Creative i PvP Kits , ale teraz powiem o Creative.Ten tryb jest genialny dla osób kreatywnych z dużymi potencjałami i można na nim nauczyć się spółpracy z inna osoba, polecił bym ten tryb dla najlepszych budowniczych i osób które maja smykałke do budowania i też bym zachęcił ten tryb z częstymi eventami np: Ox lub Bulider battle aby gracze mieli ciekawe nagrody na swojej działce {Trofeum}.

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Pomagam początkującym graczą z komendami idp. , również pomagam wielu graczom  budowie na działkach.Jestem pomocny wiec chętnie pomogę każdej osobie w problemie i też zgłaszam bugi
12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Chciałbym spróbować w moich całych sił jako Helper,ponieważ sądze ze nadaje się na posadę na Helpera i tez chciałbym pomóc serwerowi,aby był jednym z najlepszych serwerów {:

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji:
Moja pierwsza rzecz która zrobię to bedzię dodanie nowych specialnych klas do Pvp Kits. Chętnie też bym robił Eventy dla graczy oczywiście z pomocą innych  Administratorów . Też bym robił tym czasowe Głosowanie na Forum, aby forum trochę ożyło i tez żeby gracze mogli wybierać to co by chcieli najbardziej zobaczyć na serwerze.I zmienił bym niektóre areny w Pvp Kits {Arena, wieża/wierza} ponieważ tam mało ludzi gra  a najwięcej osób gra na Faraonie ,żeby zredukowac ilość osób na arenach.



Pozdrawiam ^^


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - McSURVI [Grudzień 2018] - przez King_k_Rool - 04-12-2018, 04:43 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości