Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SpinningRekrutacja HELPER - McSURVI [Grudzień 2018]
#2
1. Twój nick na serwerze: Morovinz2

2. Wiek: 15 lat

3. Zainteresowania, co lubisz robić w czasie wolnym: lubie programować w Scratchu, niedawno w C++ , anime, koszykówka, gry komputerowe, strzelectwo, piłka nożna

4. Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Aktywny jestem od około dwóch lat

5. Czy jesteś aktywny na naszym Team Speak-u? Od kiedy? Ile czasu spędzasz na Team Speak-u?: Aktywny tak poważnie jestem od sierpniowej rekrutacji, w dni szkolne:1-2 h a w weekendy 6-10h

6. Czy masz kontakt z administracją serwera na Team Speak-u?: Mam kontakt bardzo dobry, spędzam z nimi czas na teamspeaku kazdego dnia

7. Twój nick na Team Speak-u: Morovinz

8. Które tryby głównie nadzorowałbyś posiadając rangę Helpera? SkyBlock Classic, PvP Kits, PvP Classic, Easy Hardcore

9. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: W dni szkolne 1-2h w weekendy 6-10 h . Zazwyczaj spędzam więcej czasu na teamspeaku.

10. Który z trybów znasz najlepiej, co w nim najbardziej Ci się podoba i w jaki sposób poleciłbyś innym ten tryb?: SkyBlock Classic, najbardziej podoba mi się ekonomia, i pomysły na spawnie. Poleciłbym go przedstawiając tryb jak od najlepszej strony

11. Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Pomagałem w testowaniu nowej edycji SkyBlocka, zgłaszam bugi, zgłaszam niewłaściwe zachowania graczy na teamspeaku

12. Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Uważam że mam bardzo dobry kontakt z administracja, uważam że jestem osobą odpowiedzialną, jestem otwarty na nowe znajomości, nie faworyzuję graczy, umiem sprawdzać graczy, umiem niektóre komendy do world edita.

13. W 3,4 zdaniach opisz pierwszą rzecz, którą chciał(a)byś zrobić/ulepszyć/zmienić po dostaniu się do administracji: Chętnie bym pomógł w budowaniu torów eventowych jak i spawów itd.


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekrutacja HELPER - McSURVI [Grudzień 2018] - przez Morovinz - 04-12-2018, 01:58 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości