Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Michcio99999[Odrzucone] [UNBAN] Michcio99999
#1
[b]1) Nazwa użytkownika zbanowanego: Michcio99999
[b]2) Data i godzina nadania kary:20.11.2018 noc
[b]3) Czy byłaś(eś) wcześniej karana(y)? tak
[b]4) Opis sytuacji:Złamałem prawo server skyblock i kopałem na afku, przepraszam, lecz administrator Wituusieq zrobił rzecz straszną, Wziął mnie na sprawdzanie jak widział, że afkuje, zamiast dać mi bana np na 7 dni to dostałem perma, dał mi powód afk i wspomaganie kopania {kopałem na latarni z haste 2}
[b]5) Dlaczego chcesz dostać unbanaTongueonieważ naprawdę kocham ten server i bardzo chcę na nim grać z kolegami tylko on daje mi na prawde radość z życia, przepraszam za kopanie na afku jeszcze raz
[b]6) Treść Bana:kopanie na afku+ wspomagani kopania
[b]7) Osoba banująca: Wituusieq
#2
Witam serdecznie. Pisząc "wspomagacze kopania" miałem na myśli magiczne czary, które sprawiały, że po zużyciu kilof automatycznie Ci dawało do ręki kolejny. Parę dni temu również dostałeś ode mnie bana za AFK. Rozmawialismy na TSie, obiecałaś poprawę i sam proponowałeś za następny raz perma Wink Plus wcześniej też byłeś karany za to samo. Ode mnie unbana nie dostaniesz, prośbę odrzucam, bo dowody na słuszność kary są niepodważalne. Co najwyżej mogę Ci skrócić bana do powiedzmy 7 dni, ale z totalnym wyczyszczeniem wyspy, ekwipunku i enderchestu, lecz tylko jeśli reszta administracji się zgodzi. Dziękuję i pozdrawiam.
#3
Inventory tweaks nie jest zakazany na żadnym serverze proszę pana. To nie magia. Nie powiedziałem, że następnym razem perm tylko ban na 7 dni:*. Nie posiadam własnej wyspy nie masz co czyścić ;*.
#4
Byles juz 5 razy banowany za kopanie na afk.
Skoro nadal sie nic nie nauczyles, to juz sie nie nauczysz.
Szczegolnie ze uzywales cheatow, za co z automatu jest ban permanentny.
Ale widzac twoja wypowiedz wnioskuje ze nie czytales regulaminu, a tym bardziej nie pytales nikogo z administracji czy jest to modyfikacja dozwolona.
#5
Ja wnoszę nie o unbana natychmiastowego, tylko o skrócenia kary do 7 dni.
#6
[Obrazek: 76d734847afd2.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości