Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mr_SzakalSzanowny Panie Szumielxd
#3
To moze pobawimy sie inaczej. Jezeli uwazasz ze nie afczyles na stoniarkach to daj dowod. Powodzenia.

A wiec pozwole sobie dokonac analizy twojego tekstu niczym uczen opisujacy "Dziady" Mickiewicza na maturze.

(15-11-2018, 09:36 PM)Mr_Szakal napisał(a): Bardziej wyczrpujacej odpowiedzi nie mogłeś napisać jak "nie bede itp".
Przekaz twojej wypowiedzi z poprzedniego watku:
- admin jest zly bo nie potrzebuje dowodu na to ze gracz zlamal regulamin (takze wyjasnione w poprzednim poscie)
- ja, mr_szakal nie afczylem przy golemiarce (wyjasnione juz zanim napisales swoj post)
- skladam skarge na administratora bo moze banowac bez dowodow (nie komentowalem bo masz do tego prawo)
- uwazam ze szumielxd i wituusieq to jedna osoba (uswiadomilem Cie ze nie jestem wituuskiem, chodz nawet wynika to z poprzedniej mojej wypowiedzi)
Sumujac. Praktycznie wszystko co napisales zostalo Ci juz wczesniej wyjasnione.

(15-11-2018, 09:36 PM)Mr_Szakal napisał(a): Logiczne jest to, że robicie sobie tu co chcecie na serwerze.
Logiczne jest to ze administracja takze podlega regulaminowi, oraz ma swojego opiekuna, ktory jednoczesnie pilnuje porzadku wsrod administracji.

(15-11-2018, 09:36 PM)Mr_Szakal napisał(a): Gracz tu nie a nic do gadania.
Cenimy sobie konstruktywne wypowiedzi poparte ARGUMENTAMI

(15-11-2018, 09:36 PM)Mr_Szakal napisał(a): Moderator to Bóg, a on wie najlepiej jak było.
Wystarczy dyktator (:
Tu takze mozna odniesc sie do kontekstu biograficznego autora tekstu. Fragment ten odnosi sie do sytuacji, kiedy 2 administratorow obserwowalo go na vanishu. Po dzis dzien autor jest przekonany ze nie znajdowal sie w zasiegu golemiarki, choc 2 moderatorow twierdzi inaczej.

Chyba jeszcze nigdy nikt nie mial takiego bolu o SLUSZNEGO bana na 2 dni.


Wiadomości w tym wątku
Szanowny Panie Szumielxd - przez Mr_Szakal - 15-11-2018, 09:36 PM
RE: Szanowny Panie Szumielxd - przez diaxowy12 - 15-11-2018, 10:56 PM
Szanowny Panie Szumielxd - przez _szumielxd_ - 15-11-2018, 11:06 PM
RE: Szanowny Panie Szumielxd - przez Mr_Szakal - 16-11-2018, 06:24 AM
RE: Szanowny Panie Szumielxd - przez _szumielxd_ - 16-11-2018, 05:07 PM
Szanowny Panie Szumielxd - przez _szumielxd_ - 17-11-2018, 12:50 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości