Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bartixPL_YT[Odrzucone] [Unban] bartixPL_YT
#1
godzina - 2:24
nie byłem wcześniej karany
grałem z nowo poznanymi przyjaciółmi, umówiliśmy się gdzie będziemy ze sobą gadać i prawdopodobnie za to że podałem adres serwera na teamspeaku dostałem bana, przepraszam za to ale myślałem że pojedyncze słowa na to nie wpływają.
naprawdę chce dostać unbana ponieważ nie chciałem aby sytuacja tak się potoczyła i nie miałem pojęcia o tym ,że gdy wypowiem pojedynczo adres bez np; WBIJAJCIE NA TSA! [nazwa], to będzie dobrze. ;(
Jesteś zbanowany od: 2018 - 11 - 11
nadany przez: szumielxd_
Powód:reklama

zbanowany przez: szumielxd_
#2
Cytat : "i prawdopodobnie za to że podałem adres serwera na teamspeaku dostałem bana"

9.Zakaz umieszczania linków do stron innych serwerów oraz reklamowania ich podając IP lub nazwę serwera (nie dot. serwerów sieci mcsurvi).

Cytat : "ponieważ nie chciałem aby sytuacja tak się potoczyła i nie miałem pojęcia o tym ,że gdy wypowiem pojedynczo adres bez np; WBIJAJCIE NA TSA! [...] "

5.Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.



Pozdrawiam
#3
Z racji poznej godziny i faktu ze nie byles karany zapraszam na chat prywatny w celu ustalenia rozmowy a ts3
#4
Nie rozumiem cię i chciałbym żebyś używał poprawnej Polszczyzny. Jeżeli dobrze to przeczytałem to rozumiem, że chodzi o to, abyśmy porozmawiali na prywatnym kanale ts3. Niestety odmawiam takiej czynności ale mogę skontaktować się z tobą na skype. Bartosz Psonka - Zdjęcie mam takie same jak na tym forum.
#5
(12-11-2018, 09:51 PM)bartixPL_YT napisał(a): Nie rozumiem cię i chciałbym żebyś używał poprawnej Polszczyzny.
Nie uwazam tego watku za tak wazny, abym musial tracic czas na bezcelowe formatowanie tekstu.

(12-11-2018, 09:51 PM)bartixPL_YT napisał(a): Jeżeli dobrze to przeczytałem to rozumiem, że chodzi o to, abyśmy porozmawiali na prywatnym kanale ts3. Niestety odmawiam takiej czynności ale mogę skontaktować się z tobą na skype. Bartosz Psonka - Zdjęcie mam takie same jak na tym forum.
Obawiam sie ze to Tobie powinno zalezec na UB. Pozwole sobie poczekac do srody. Jezeli do tego czasu nie zglosisz sie na centrum pomocy na serwerowym ts, stracisz mozliwosc ubiegania sie o odbanowanie. Tylko wspomne ze zgodnie z regulaminem ban jest sluszny, gdyz zabronione jest reklamowanie innych serwerow (takze glosowych).

Watek zamkne, aby nie bylo zbednego spamu
#6
Gracz nie wykazywal zainteresowania sprawa i nie zglosil sie na TeamSpeaku

[Obrazek: 76d734847afd2.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości