Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CossackPL[Odrzucone] [UNBAN] CossackPL
#1
Nazwa użytkownika zbanowanego: CossackPL
Data i godzina nadania kary: 2018/8/31 - 10:39
Opis sytuacji: Dla żartu freestylowaliśmy się z kumplami na czacie działkowym, nikt nie widział tego oprócz nas i morovinza, którego to urażało (jaki on biedny),
oglądał co pisaliśmy z własnego wyboru, nikt go nie przymuszał do tego, tak jak już wspomniałem nikt nie widział bluźnierstw prócz nas, a my nawet nie braliśmy
tego do siebie, gdyby było inaczej każdy musiałby na każdego złożyć skargę, nie rozumiem powodu bana, jaki jest sens w piętnowaniu czegoś co nikogo nawet
nie uraża, że co, że morovinza oczka bolały bo zobaczył dwa bluzgi? Żadne nie były w jego strone, przynajmniej nie moje, a jeśli go oczka bolały to nie musiał patrzeć, był na działce ze swojej własnej woli. Na jego screenach widać
pociski w jego strone, ja niczym go nie obraziłem, freestylowałem się z kumplami dla żartu, oni nie mają 10 lat żeby brać takie rzeczy do siebie, w związku z tym nie czuję się winny.
Wydaję mi się nawet, że merlinczykowi nie chcialo sie sprawdzac tych screenow do konca i po prostu przelecial po nickach i zbanowal wszystkich zamieszanych, mimo tego, że nie każdy jest winny.
Dlaczego chcesz dostać unbana: Chciałbym po prostu pograć z kumplami i dobrze się bawić, takie bezpodstawne bany niestety to utrudniają, w razie gdyby pewne rzeczy
nie były jeszcze wystarczająco jasne, mogę porozmawiać na teamspeaku, bo zauważyłem ostatnio, że nie dajecie dojść do słowa w temacie unbana
i od razu zamykacie temat.
Treść Bana: ''Obraza rodzica''
Osoba banująca: merlinczyk
#2
Cossack, według mnie merlinczyk dał ci zasłużonego bana. Niektórzy za takie obrażanie dla żartu dostawali permy. Nie raz widziałem jak przeklinałeś na chacie głównym, kończyło się tylko na moim upomnieniu, ale pewnie i tak nie brałeś sobie tego do siebie jak już wspomniałeś. Może gdybyś moją uwagę potraktował poważnie. Merlinczyk nie wystawił by tobie bana.
https://zapodaj.net/7fb6297602dba.png.html - screen z wczoraj

Pozdrawiam
#3
(31-08-2018, 11:07 AM)Lukasiu napisał(a): Cossack, według mnie merlinczyk dał ci zasłużonego bana. Niektórzy za takie obrażanie dla żartu dostawali permy. Nie raz widziałem jak przeklinałeś na chacie głównym, kończyło się tylko na moim upomnieniu, ale pewnie i tak nie brałeś sobie tego do siebie jak już wspomniałeś. Może gdybyś moją uwagę potraktował poważnie. Merlinczyk nie wystawił by tobie bana.
https://zapodaj.net/7fb6297602dba.png.html - screen z wczoraj

Pozdrawiam

Umiesz czytać ze zrozumieniem? Zacytowałem użytkownika Bezpomyslu133, który tak właśnie napisał o mamie Screama1x72, podałem przykład, bo tak się po prostu nie robi, screen całkowicie wyjęty z kontekstu, nie znasz sytuacji to się nie wypowiadaj, twój post nic nie wnosi do tematu, jesli chcesz moge ci nawet wyslac screena jak pisze to bezpomyslu133 to o matce.
#4
Skoro używasz z własnej woli takiego słownictwa to powinieneś wiedzieć również o możliwych konsekwencjach. Nawet jeżeli bawicie się w te swoje freestyl'e czy inne rzeczy, nie zwalnia was to w przestrzeganiu regulaminu. Teoretycznie powinieneś dostać perma, więc i tak dobrze dla ciebie.

Nawiasem mówiąc - chat działki nie jest sprawdzany tak jak zwykły chat, ale jeżeli administrator dostanie SS'y (tak jak Morovinz2 zrobił), to traktujemy wasze wypowiedzi tak jak na chacie głównym.

Unbana nie dostaniesz.
Deus vult.

#5
[Obrazek: 76d734847afd2.jpg]
[Obrazek: 7mqjW2r.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości