Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CossackPL[Odrzucone] [UNBAN] CossackPL
#1
Nazwa użytkownika zbanowanego: CossackPL
Data i godzina nadania kary: 2018/08/03 - 16:38
Opis sytuacji: Użycie wulgaryzmów pod wpływem emocji w kierunku osoby która również ich używała
Dlaczego chcesz dostać unbana: Złożyłem już podanie o helpera, wiem trochę głupio z mojej strony, ale w moim przywitaniu na serwerze napisałem też, że czasem emocje mnie ponoszą. Ogólnie to rzadko używam przekleństw, tutaj były one użyte by wyrazić moje emocje. Poza tym uważam, że ban albo nie powinien zostać mi przyznany albo osoba która uczestniczyła w konwersacji powinna również go otrzymać, ponieważ treść bana wskazuje na brak szacunku do innych osób, czego jestem pewny to, że osoba do której ja nie mam szacunku od tamtej pory, nie miała do mnie szacunku już o wiele wcześniej. Ponadto ten brak szacunku wyrażaliśmy w prywatnych wiadomościach, nie czułem żalu ani obrazy, po prostu chciałem się odwzajemnić pięknym za nadobne, to tyle z mojej strony.
Treść Bana: ,,Brak szacunku do innych osób''
Osoba banująca: Kiciek
#2
Rzadkie używanie przekleństw, a tyle screenów w skardze http://mcsurvi.pl/forum/Temat-Skarga-CossackPL
Nie nazwałabym tego "wyrażeniem emocji".  Podanie na Helpera napisałeś, więc regulamin nie tylko powinieneś znać, ale również go przestrzegać. Za szerzenie nieodpowiednich treści i tak zostałeś potraktowany łagodnie, ale ostateczne zdanie należy do Kiciek.
Doing is better than saying.
#3
(03-08-2018, 03:24 PM)tygrysek208 napisał(a): Rzadkie używanie przekleństw, a tyle screenów w skardze http://mcsurvi.pl/forum/Temat-Skarga-CossackPL
Nie nazwałabym tego "wyrażeniem emocji".  Podanie na Helpera napisałeś, więc regulamin nie tylko powinieneś znać, ale również go przestrzegać. Za szerzenie nieodpowiednich treści i tak zostałeś potraktowany łagodnie, ale ostateczne zdanie należy do Kiciek.

Przepraszam bardzo, to obrażanie było w ramach rap battle, czyli taka walka na rymy, na co godziła się madzia która sama robiła to samo, mam świadków naocznych nie robiłem screenów bo nie spodziewałem się że ktoś weźmie to na poważnie, poza tym xcross nie ma tu nic do mówienia bo to nie jest jej sprawa tylko moja i madzi
#4
Tygrysek Ci już tu wszystko wyjaśniła, a ja tylko wspomnę, że jeśli widzisz osobę łamiącą regulamin powinieneś ją zgłosić. I tego bana traktuj jako ostrzeżenie na następny raz. A co do prośby odrzucam. 

[Obrazek: 76d734847afd2.jpg]
[Obrazek: 7mqjW2r.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości